Péřová bunda/vesta Mango

Vložit odpověď
Karja

13.1.14 19:21

Dobrý den, v Mangu se mi zalíbila jedna bunda (obrázek už na webovkách nemají, ale je materiálově i vzhledově totožná s touhle vestou). Ale nejsem si jistá její funkčností či kvalitou, je až nezvykle lehoučká, plněná ze 100 % kachním peřím. Nemáte jí někdo už doma? V nabídce je od října a zajímalo by mě, jestli opravdu neprofoukne a neleze z ní to peří ven. Kamarádka pracující v obchodě mi říkala, že kachní peří je špatné, protože po namočení zatuchne. Tak nevím, co je na tom pravdy.
Děkuji. Nerada bych doma zase další šunt.:-)

Najdete v encyklopedii: Příležitosti

 

Mám péřovou bundu z Manga od loňského podzimu. Je v ní opravdu teplo a rozhodně neprofoukne. Peří z podšívky bohužel trošku leze, na to se připravte. Řeším to světlým oblečením, na kterém to nejde vidět. Péřovou bundu neperte v pračce, ale noste do čistírny, pak peří nezatuchne.

AngelikaMull +1609/-140

14.1.14 07:23

 

péřových bund a kabátů mám víc a zatím se mi bohužel nastalo, že by z ní to peří nelezlo…ikdyž není sekané, ale drhnuté, tak se ostrých špiček nezbavilo a stejně se propichuje ven…člověk pak někdy vypadá jako husa, ale tepelný komfort je každopádně zaručen a bundy jsou i lehoučké…Jinak se mi ale nikdy nepodařilo zjistit, z jaké drůbeže peří pochází

kočka Míťa +1960/-700

14.1.14 08:11

 

Pokud je opravdu z peří, tak bude teplá. Na druhou stanu jednu péřovou vestu mám a moc to nedoporučuju, když je tepleji, tak je mi v ní vedro a když je zima, tak mi chybí rukávy.

panmeloni +282/-32

14.1.14 18:13

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek