Plastové botky

Vložit odpověď
Nielada

12.5.15 23:01

Milé poradkyně,
jaké máte zkušenosti s plastovými botami, konkrétně balerínkami? Brouzdala jsem po Zootu a narazila jsem na dvě, pro mě neznámé, značky Zaxy http://www.zoot.cz/zaxy a Colors of California http://www.zoot.cz/…f-california. Zajímalo by mě, jak dlouho se v nich dá vydržet. Nebolí z nich nohy? A co pocení, nebudu v nich klouzat? Chtěla jsem si pořídit balerínky Mel, ale odradila mě ta šílená vůně :) Děkuji všem za odpovědi a přeju krásný den.

Najdete v encyklopedii: Příležitosti

 

Nemám balerínky, ale nízké polobotky, plastové jsou až dost.
Poznatky:
Nohy z nich bolí, tlačí v místech, kde noha neodpovídá dokonalému tvaru designového obuvnického kopyta. Plánuju ještě zkusit, zda by nepomohlo vyfénovat obutou botu horkým fénem, na některé plastové pantofle to zabere.
I když jsou uvnitř zdrsněné, nedají se nosit bez ponožek - lepí se na chodidla, nohy se potí, boty kloužou, ani silonky nejsou ideální. Já ale žádné boty nenosím ráda bez ponožek, takže tady jsem možná podjatá. Obecně bych si už ale podruhé plastové boty nekoupila. Jenže mně se tak líbily…

Balerínky jsou možná otevřenější, lépe větrají. Rozhodně bych nekupovala online bez předchozího vyzkoušení v obchodě, ani jestli jsou vám Mel příjemné - jiný výrobce může mít všechno úplně jinak.

Nielada: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Evženie +2337/-330

13.5.15 00:23

 

Tento typ bot je sice moc hezký v regálech obchodů nebo na stránkách časopisů, ale chodit se v tom nedá. Kdo si něco podobného koupil a měl na noze, ví, o čem mluvím. Kromě toho, že se v tom noha strašně potí, tak chodidla pálí a boty příšerně tlačí. Měla jsem jedny takové a bláhově se domnívala, že se to poddá. Omyl. Španělská bota byla proti nim pohodlná obuv. Když jsem si několikrát příšerně zničila nohy, tak letěly do popelnice. Za mě radím nekupovat, jsou to vyhozené peníze.

Nielada: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Clementin +252/-106

13.5.15 20:43

 

Měla jsem baleríny. Byly nádherný. Mam navíc i dost úzkou nohu, takže mě ten plast nikde natlačil a bez fusek sem v nich odhodila jednu celou sezónu.

Znovu bych si je ale nekoupila. Ačkoli mi nohy nikdy z zadnejch bot nesmrdí (nemam problém ani s obyc balerinama) tohle bylo peklo. Pamatuju si ten pocit, když jsem musela nečekaně na jednání po celým dnů chození. Tehdy jsem zcela vážně přemýšlela nad tím, zout se na ministerstvu do bosa:)

Nielada: Odpověď mi pomohla, děkuji!

teetee +5637/-1380

15.5.15 08:28

 

já teda podobné boty nikdy neměla, ale tuším, že nejlepší je se jim vyhnout…velká debata milovnic " MELek" se strhla i na vinted.cz…a většina diskutujících se shodla na tom, že jsou pěkné jen na obrázku. Zakladatelka diskuze si koupila MELky na podpatku a ptala se ostatních, jak to udělat, aby ji noha nesjížděla do špičky a netlačila ji…padaly různé rady ohledně náplastí, sprejů, dětských pudrů, různé vložky a vycpávky a pak ty, kde figuroval odpadkový koš nebo kontejner na plasty :-)

Nielada: Odpověď mi pomohla, děkuji!

kočka Míťa +1960/-700

14.5.15 13:50

 

Vše podstatné už tu zaznělo. Za mě - jedině na koupání do rybníka. Ale na to jsou moc drahé…

Nielada: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Karin +43234/-7501

18.5.15 09:59

 

Mám tyto : http://polojasno.cz/32-dux-balerina .

Jedná se o ortopedickou obuv, doporučila mi ji fyzioterapeutka, Jak baleríny tak gumáky alá crocs jsou pohodlný. Netlačí, nevyzouvají se, hlavně v balerínkách je chůze jak v bačkorách. Chodím v nich i do lesa na procházky. Když je ale velké vedro, noha se v nich potí.

Podotýkám, že ve většině bot, které mají rovnou podrážku mě bolí nohy. Kupuji Rieker, Tamaris, některé Lasocki ale Dux gumáky vyloženě překvapily svou pohodlností. Jen úplně neodpovídají velikosti.

Nielada: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Pajije +2/-2

23.5.15 22:19

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek