PLAVKY V ZIMĚ

Vložit odpověď
opal_k

9.1.16 13:38

Dobrý den, zdravím všechny. V době, kdy většina lidí řeší kabáty a teplé punčocháče, já si potřebuju koupit plavky. Výběr je nic moc (spíš nic). Uvítám jakékoli tipy na místo, kde bych si mohla koupit plavky, které budou splňovat následující kritéria: dvoudílné, ideálně zvlášť kalhotky a podprsenka, střihově pro osobu padesátiletou (tím nemyslím nějak extra velké, tak 40, ale na dva trojúhelníčky si netroufám ani dole, ani nahoře), aby se nerozpadly po prvních pár koupelí ch, no a taky by mne nemusely finančně zruinovat. Moc děkuju!

Najdete v encyklopedii: Příležitosti

 

Já mám výborné zkušenosti s Litexem, mají v nabídce různé střihy a prodávají každý díl zvlášť. Na jejich stránkách se můžete podívat na nabídku a na ul. Milady Horákové v Praze mají specializovanou prodejnu.

opal_k: Odpověď mi pomohla, děkuji!

+/-

9.1.16 21:18

 

Řešila jsem tento týden (na poslední chvíli jedu na dovolenou do tepla) - pokud jste pražská nebo z Brna, tak zkuste Caresse (v Praze na Korunní, v Brně Náměstí Svobody). Moc plavek přes zimu nemají, ale nechávali pro mě třeba převážet pár kousků z Brna do Prahy a určitě není problém se domluvit i na opačném směru.

opal_k: Odpověď mi pomohla, děkuji!

eliza_a +2/-0

9.1.16 14:34

 

Plavky, i ve výprodeji, měla i Správná podprsenka na Vinohradské. Koukněte na eshop , jestli vás něco zaujme.

Dahllie +31570/-3983

10.1.16 23:13

 

Sháněla jsem plavky v říjnu a nesehnala :-( V Litexu na prodejně to bylo strašně probrané a nic mi nesedělo… Jela jsem na dovču ve starých plavkách :-)

paviocko +657/-112

11.1.16 10:05

 

Pokial ste z Brna, tak sa chodte pozriet k Bazenu za Luzankami, vnutri by mala byt predajna s vsetkym moznym na plavanie, plaviek maju celorocne velmi vela. Vela ich je hlavne jednodielnych, videla som tam ale aj niekolko stojanov s dvojdielnymi a aj menej sportoveho charakteru.

billie +4193/-639

11.1.16 10:31

 

My kupujeme vždy v plavecké speciálce na Praze 7 ve Spotexu. Plavek tam mají hodně dá se to všechno vyzkoušet. :-)
www.sportex.cz/plavky

Vojtakrapa +0/-0

30.5.17 22:41

 

Velký výběr plavek a plážových doplňků naleznete v prodejnách Oxalis dessous a navíc mají teď až 50% slevy. Prohlédnout a objednat si můžete na internetu a vyzkoušet v pěti prodejnách Praze a Brně. Zde je nabídka: https://www.oxalisdessous.cz/plavky

Kupino15 +0/-0

4.11.17 23:28

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek