Plesové šaty výšky 150cm

Vložit odpověď
Kebby

1.11.15 09:53

Dobrý den,
už delší dobu si lámu hlavu jaké šaty si vzít na honosnější ples. Mám bohužel pouhých 150 cm, normální postavy souměrné postavy. Krátké, které aspoň částečně mě prodlužují se nehodí a v dlouhých vypadám jak trpaslík. Tento problém neřeším jen v plesovém oblečení. Jak být elegantní a přitom se nezmenšit více než jsem?
Děkuji za rady a přeji hezký den
KEbby

Najdete v encyklopedii: Jak vybrat šaty na ples

 

Největší problém bude asi sehnat šaty, které budou mít pas v pase, při této výšce je to docela problém. Pokud vzor, tak samozřejmě podélný a rozhodně ne dortovo-šlehačkovou sukni, je potřeba, aby vám kopírovala křivky. No a samozřejmě podpatky - pokud je nejste zvyklá nosit, zkuste aspoň 5-7cm a taneční boty, jsou pohodlné už od prvního obutí.

Kebby: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Solathis +17180/-3435

1.11.15 11:08

 

Kromě šatů, co budou mít pas v pase, by mohl dobře vypadat i empírový střih. Vyhnula bych se černé a zbytečně temným odstínům. Vyberte si barvu, ve které zazáříte. Drobnějším ženám často sluší šaty bez ramínek (když vyhledáte např. Natalii Portman), musí to ale sedět… Kdo stojí o to si pořád popotahovat šaty? Byla bych určitě pro výstřih. Drobné ženě určitě neprospěje, když v šatech „plave“, nebo když mají šaty snížený pas. Typická kombinace vysokého korzetu a šlehačkové sukně jsou v tomhle případě průšvih. Často vypadá u drobných žen s křivkami hodně dobře, když jsou šaty po kolena přiléhavé a od kolen dolů se teprve plynule rozšiřují. (Netuším, z čeho to musí být a jestli v tom jde tancovat valčík.) Mrkněte se, v čem vypadají dobře drobné celebrity, třeba i Shakira… Je sice fakt, že jsou ty fotky většinou z akcí, kde se jenom pózuje (klidně na 15 cm podpatcích), ale člověk může vyhodnotit, co dělají jaké šaty s danou postavou.

Kebby: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Veroniq +3955/-460

2.11.15 16:08

 

Mně se na stejnou výšku postavy osvědčil střih šatů „za krk“, něco podobného jako na obrázku, z matnějšího splývavého materiálu. Určitě bych se vyhnula sníženému pasu a těžkým aranžovaným sukním.
Pokud máte křivky, můžete si dovolit i přiléhavější siluetu sukní, Salma Hayek taky není vysoká a přitom jí dlouhé šaty sluší.

Kebby: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Krysík +753/-80

4.11.15 14:12

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek