Kde sehnat plesové šaty pro blondýnu v Brně?

Vložit odpověď
Zajuša

20.3.13 13:05

Milé pekelnice, nesnáším obíhání obchodů, a tak se na vás obracím doufaje, že mě třeba trochu nasměrujete.V pokračovacích tanečních budeme mít prodlouženou, na lekce chodím obvykle v sukních s …ale na podobné příležitosti bych si ráda pořídila šaty.Požadavky: vhodné na ples (ideálně asi po kolena, delší se mi pletou při tanci), kvalitní a dobře ušité natolik, aby dělaly parádu déle než na pár akcích (takže fakt nevím, jestli pochodím v řetězcích?), barevně hodící se na blondýnu (jsem ale spíš taková ta v zimě „nazelenalá“ blondýna - třeba bílá, ale ani černá, mi vůbec nesluší) hodně štíhlé placaté postavy výšky něco málo přes 170cm(lepší foto nemám).Mám ráda retro, „romantický“ styl(trochu do „lolity“?)Za kvalitu, pokud splní výše zmíněné, si klidně připlatím.Poradíte, kam „na lov“ v Brně?Děkuju!

Najdete v encyklopedii: Jak se obléct do divadla

 

Co takovéto šaty (viz odkaz)? :)
http://www.vivienofholloway.com/…tin%20Dress/
Určitě je unosíš i jinam, délka mi též přijde tak akorát a mají spousty barev, že si vybereš.

Martini90 +2130/-352

20.3.13 13:14

 

Záleží, kolik chcete investovat. Já mám dobrou zkušenost s půjčovnami svatebních/společenských šatů. Je tam sice i hromada balastu, ale většinou se najde i nějaká ta perla - dají se tam koupit i nové. Řetězce jsou v tomhle období pasé, v Brně jsem obíhala minulý týden a nic. Nakonec jsem sehnala (ale dlouhé) šaty v nákupním centru Královo pole, jsou tam dva obchody specializované na společenské šaty.

Pandorra +385/-131

20.3.13 14:05

 

Dobrý výběr koktejlek byl v Peek and Clopenberg na Vaňkovce, ale byly dražší…

Verun1983 +32/-9

22.3.13 12:15

 

v Brně je dobrý Verino, to je ale celkem dražší… jsou tu dva obchody, ten kousek od špalíčku je imho lepší :) a na moraváku okukuju každý den šaty v obchodě co je kousek od modrý růže, hned vedle té kavárny na křižovatce… bohužel nevím název:( a taky netušim co kvalita, ale ve výloze si téměř vždy vyberu :))

icelandic.bitch +0/-0

20.3.13 17:05

 

Mohu dporučit prodejnu společenských oděvů v Olympii když vejdete hlavním vchodem tak doprava a těsně před Asko nábytkem po pravé straně. Daleko lepší výběr i kvalita než třeba na Moravském nám. Já si málem uchodila nohy kvůli plesovým šatům a úspěšná jsem byla tam.

Samart +24/-15

20.3.13 20:59

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek