Kde sehnat plesové šaty pro blondýnu v Brně?

Zajuša

20.03.13 13:05

Milé pekelnice, nesnáším obíhání obchodů, a tak se na vás obracím doufaje, že mě třeba trochu nasměrujete.V po­kračovacích tanečních budeme mít prodlouženou, na lekce chodím obvykle v sukních s …ale na podobné příležitosti bych si ráda pořídila šaty.Požadavky: vhodné na ples (ideálně asi po kolena, delší se mi pletou při tanci), kvalitní a dobře ušité natolik, aby dělaly parádu déle než na pár akcích (takže fakt nevím, jestli pochodím v řetězcích?), barevně hodící se na blondýnu (jsem ale spíš taková ta v zimě „nazelenalá“ blondýna - třeba bílá, ale ani černá, mi vůbec nesluší) hodně štíhlé placaté postavy výšky něco málo přes 170cm(lepší foto nemám).Mám ráda retro, „romantický“ styl(trochu do „lolity“?)Za kvalitu, pokud splní výše zmíněné, si klidně připlatím.Poradíte, kam „na lov“ v Brně?Děkuju!


Reklama

 

Co takovéto šaty (viz odkaz)? :)
http://www.vivienofholloway.com/…tin%20Dress/
Určitě je unosíš i jinam, délka mi též přijde tak akorát a mají spousty barev, že si vybereš.

Martini90 +2108/-350

20.03.13 13:14

 

Záleží, kolik chcete investovat. Já mám dobrou zkušenost s půjčovnami svatebních/spo­lečenských šatů. Je tam sice i hromada balastu, ale většinou se najde i nějaká ta perla - dají se tam koupit i nové. Řetězce jsou v tomhle období pasé, v Brně jsem obíhala minulý týden a nic. Nakonec jsem sehnala (ale dlouhé) šaty v nákupním centru Královo pole, jsou tam dva obchody specializované na společenské šaty.

Pandorra +384/-131

20.03.13 14:05

 

Dobrý výběr koktejlek byl v Peek and Clopenberg na Vaňkovce, ale byly dražší…

Verun1983 +32/-9

22.03.13 12:15

 

v Brně je dobrý Verino, to je ale celkem dražší… jsou tu dva obchody, ten kousek od špalíčku je imho lepší :) a na moraváku okukuju každý den šaty v obchodě co je kousek od modrý růže, hned vedle té kavárny na křižovatce… bohužel nevím název:( a taky netušim co kvalita, ale ve výloze si téměř vždy vyberu :))

icelandic.bitch +0/-0

20.03.13 17:05

 

Mohu dporučit prodejnu společenských oděvů v Olympii když vejdete hlavním vchodem tak doprava a těsně před Asko nábytkem po pravé straně. Daleko lepší výběr i kvalita než třeba na Moravském nám. Já si málem uchodila nohy kvůli plesovým šatům a úspěšná jsem byla tam.

Samart +23/-15

20.03.13 20:59

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Metalické odlesky vládnou letošnímu létu

Metalické kabelky jsou zvlášť pro léto vždy velmi aktuální. Jednak... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
5 typů kravatových uzlů

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Můžete mít sebekrásnější kravatu, ale pokud místo uzlu vážete... Celý článek


Reklama