Podšití ramínek podprsenky

Vložit odpověď
netopejr

5.6.15 11:53

Dobrý den,
má někdo z Vás zkušenost s podšitím ramínek u podprsenky? Koupila jsem si Anitu, která báječně sedí, ale ramínka nejsou u velikosti 85G nijak zesílena nebo podšita. Ke konci dne se mi silně zařezávají a zpravidla i přelomí, takže zářez je ještě mocnější a navíc to deformuje ramínko podprsenky. Silikonové podložky jsem vyzkoušela, ale moc mi nevyhovují. Kůže se pod nimi odírá, nemůže k ní vzduch a stejně je potřeba je během dne upravovat.
Napadlo mě ze spodu ramínka přišít vystřižený proužek molitanu z ramenní vycpávky a nějak to olemovat. Ale nikdy jsem to neviděla a ani nevím, jestli je materiál z vycpávky pro to vhodný.
Prosím o Vaše rady a tipy.

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

Dobrý den, jmenuji se Klára Doubková a jsem spolumajitelka Caresse.

Ráda Vás u nás uvítám a můžeme se podívat, jestli by Vám třeba jiná velikost nevyhovovala více právě tím, že by pevnější objem dostatečně podpořil ňadra a jejich váha by tak nemusela spočívat na ramenou.
Budu ráda, pokud mne budete kontaktovat v soukromé zprávě neb ona emailu klara@caresse.cz a můžeme Váš problém probrat důkladněji.

Pokud byste opravdu trvala spíše na úpravě stávající podprsenky, tak bych spíš než podšívání ramínek doporučila výměnu celé ramínkové pružinky. Dá se to řešit i tak, že ramínovou pružinku obalíte do vhodné látky a prošijete (pak je ale nutné použt na plochu cikcak šev, aby se ramínko v látkovém tunýlku neshrnulo.

Pro drobné úpravy prádla mohu s klidem doporučit paní Janu Palovou z www.japali.cz, která nám dělá všechny úpravy a nemůžeme si jí vynachválit.

Přeji hezký den
Klára Doubková, Caresse

netopejr: Odpověď mi pomohla, děkuji!

justynasolene +229/-41

6.6.15 13:37

 

Myslím, že nějaký způsob rozšíření s molitanem Vám nepomůže. Nemám sice takovou velikost, ale přesto nemám ráda rozšířená a vypolstrovaná ramínka, protože mě paradoxně tlačí víc než ramínka normální. Většinou je totiž ta rozšířená část lemovaná pevnou stužkou, takže místo na jednom širším místě pod jednoduchým ramínkem mě to tlačí na dvou užších místech po okrajích rozšířeného ramínka. Spíš se mi osvědčilo koupit širší raminkovou gumu a vyměnit celá ramínka. Možná by šlo i dvě vedle sebe sešít klikatým stehem (prostě aby celé to rozšíření mělo stejnou tuhost).

netopejr: Odpověď mi pomohla, děkuji!

benyka +107321/-26200

5.6.15 12:08

 

Pokud se vám ramínka zařezávají, je dosti pravděpodobné, že máte špatnou velikost podprsenky, protože ani u velkých velikostí nemají váhu prsou nést ramínka, ale má ji nést obvod podprsenky. Doporučuju si prostudovat stránky Správné podprsenky a Caresse.

netopejr: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Moir +23448/-3711

6.6.15 07:58

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek