podšívka lodiček

Vložit odpověď
Rady2

7.4.14 20:56

Dobrý den. Beru si na společenskou akci k černé sukni a barevnější halence černé punčochy a lodičky. Myslíte si, že vadí, když na lodičkách prosvítá béžová kůže vnitřku? Barvit černým fixem se mi to nechce, obávám se, že když si pak opět vezmu tělové silonky, tak naopak by mohl vadit opět ten černý lem… Nikdy jsem si toho nevšimla, až dnes u zkoušení oblečení. Výsledek je na fotce. Ty černé punčochy jsou dle mého názoru pro mne nejlepší, k tomu mému zvolenému oblečení. Děkuji za názory.

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

Řekla bych, že to jde tak víc vidět jen z Vašeho pohledu, někdo jiný si z jiného úhlu sotva všimne. Za mě osobně nevadí, nekazila bych boty nějakou fixou.

Rady2: Odpověď mi pomohla, děkuji!

NInaL. +538/-135

7.4.14 21:49

 

Vôbec sa s tým netrápte, vyplýva to jednoducho zo strihu lodičky. Ak máte čisté pekné topánky, ktoré nie sú okopané, či žiadnym spôsobom zničené, ďalej sa nimi nemusíte zaoberať :)

Rady2: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Dixie Sunday +3928/-1443

8.4.14 06:28

 

To vadí vždycky. Nechápu, proč to tak vůbec šijou a proč dají do tmavých bot světlou podšívku. Já to většinou obarvím permanentním fixem, jen musím dát pozor, aby neházel odlesky do červena, jak to některé fixy dělají.

Rady2: Odpověď mi pomohla, děkuji!

corrigan +16866/-9380

9.4.14 12:05

 

Tohle znám, také jedny takové mám, ale bohužel mně to tak přitahovalo oči, že jsem si nakonec vzala jiné punčochy.. Ted si na to dávám pozor, když si kupuji nové boty.Vidíte to vy, uvidí o okolí, ale nemyslím si, že by lidé primárně sledovali boty. Ale pokud jiné nemáte, tak to, že jsou čisté a neokopané je důležitější.

cocoloco +1127/-583

8.4.14 09:30

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek