poraďte prosím doplňky

Vložit odpověď
anget

26.8.14 14:16

Ahoj, v sobotu jdu na svatbu rodinnému příteli. Nemám moc peněz, abych si koupila nový outfit, ale mám krásné peplum šaty a lodičky. Ovšem oboje v černé barvě. Nemáte náhodou v merku nějaký povedený doplněk jako sako/kabátek/kabelku, kterým by se ten černý outfit dal rozsvítit?? Nebo mi prosím poraďte jakou barvu k tomu doplnit či zkombinovat.Děkuji vám za návrhy:) šaty jsou podobné jako levé na obrázku, ale krajkové…

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

Já vám nevím, jste v posledním měsíci asi tak pátá, která chce rady, jak zkombinovat černé šaty. Nic nového vám tu tudíž asi nikdo nepoví. Zkuste se mrknout na předchozí odpovědi, ale jedna odpověď za všechny, pokud chcete outfit rozzářit, je: vezměte si sáčko/kabátek/kabelku v jakékoliv světlejší barvě než je černá, námořnická modrá, tmavá vínová, lahvová atd. Z těch jasnějších, světlejších barev k tomu půjde jakákoliv. Tak třeba zvažte, která barva vám sluší a zároveň zapadne do zbytku šatníku, abyste to mohla nosit i jinak než jen s těmito šaty. Akorát se zkuste vyhnout další krajce - jedna bohatě stačí. A taky dejte pozor, ať ta peplum část s případným zvoleným sáčkem vypadá dobře, některé délky by tomu nemusely sednout. Nejlépe vypadá sáčko o trošku delší než ta peplum část:

andiedvorakova +8745/-1219

26.8.14 16:04

 

Taky extravagantni barevny bizu nahrdelnik by mohl bejt supr-jako jedina divocina. Ale zas ta krajka…aby se to netlouklo, chce to odzkouset (o:

Holkazpodkroví +2876/-769

28.8.14 00:35

 

To vážně tolik lidí neví, s čím zkombinovat černou…? :-( Rozsvítíte ho nejlépe baterkou. ;-)

Erinka.X +861/-232

28.8.14 19:44

 

Náhrdelník, náušnice, náramek, ozdoba do vlasů (vše výrazné, samozřejmě ne vše najednou, stačí jeden nebo dva prvky) nebo šál. Kabelku a sáčko si odložíte a budete zase černá. I líčení dodá barevný akcent, ale samo o sobě nestačí.

vias +8420/-2384

28.8.14 21:47

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek