Pouzdro na ples

Vložit odpověď
pipla

8.2.13 02:14

Zdravím, pekelnice! Tuším, že mnoho z vás krčí čelo a kroutí hlavou už při čtení tohoto nadpisu… Ovšem, dostala jsem se do celkem prekérní situace. V sobotu mám jít nečekaně na ples v malém městečku a zřejmě mám na výběr jen pouzdro černé barvy podobného typu jako na obrázku, tzn. ke kolenům,z obyčejné látky a s podobným zdobným detailem na prsou. Chtěla bych vědět, jestli by jít v těchto šatech podle vás bylo spíš faux pas a bude lepší na akci snad ani nechodit, nebo jestli je možné šaty něčím vylepšit, nebo jestli mám zvážit běhání po obchodech za pět minut dvanáct, které z duše nesnáším? Moc vám předem děkuji za rady.

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

Pokud jsou šaty ze slušné látky, dosahují skutečně až ke kolenům a vy na ten ples opravdu chcete jít, zůstala bych u nich. Zkuste si k nim vzít třeba stříbrné nebo zlaté lodičky a psaníčko, podle toho, jaký jste barevný typ (a taky podle toho, co máte doma samozřejmě) a ze šperků výrazné náušnice a třeba i nějaký ten náramek, klidně ať se to třpytí, aspoň to šaty trochu pozvedne. Samozřejmě by to všechno mělo být v ideálním případě nějakým způsobem sladěné. Předpokládám, že se nebude jednat o žádnou obzvláště hogo fogo událost (tím nechci říct, že je jedno, v čem tam kdo půjde, ale formální šaty ke kolenům se snad nějak snesou a není potřeba pátrat po velké večerní toaletě), takže bych to nějak zásadně nehrotila. Problém je, že se vám v šatech, zvlášť pokud dosahují až kus pod kolena bude možná hůř tančit. Vzhledem k tomu, že jsou šaty hodně jednoduché, byla bych ale kritická k materiálu, opravdu se ujistěte, že nebudete na plese vypadat jako úřednice, která se zapomněla doma převléct.

Lisa. Ginmi +1326/-173

8.2.13 02:47

 

Já myslím, že s nějakými pěknými doplňky, jako jsou výrazné náušnice, náramek, náhrdelník (zase asi ne všechno dohromady), to bude pěkné a na nějaký menší ne tolik formální ples dostačující. K tomu pěkné lodičky a psaníčko, ideálně ve výraznější barvě…Ale teda pokud chcete i tancovat, šla bych se podívat do nějkého obchodu, protože v tomhle budete moct akorát elegantne postávat nebo sedět.

Alenka.p +1012/-91

8.2.13 07:09

 

Mám zkušenost, že pokud něco sháním ve spěchu a na posledním chvíli, nechám se unést pocitem, že něco prostě koupit musím, většinou to nedopadne dobře.
Ty šaty vypadají dobře a pokud se trochu odvážete v doplňcích ( ty by se koupit asi daly snáze, pokud nemáte) bude to ok.

Caralina +10303/-1860

8.2.13 15:44

 

Do Opery nejdete, takže myslím, že by to šlo. Ostatně, dá se s nimi ještě vyhrát. Boty, šperky, účes a hned to bude vypadat jinak.

aailyyn +8057/-1745

8.2.13 14:20

 

Mezi uniformou na malém městě - černé kalhoty a topík, budete v těchto šatech za hvězdu. :-D

eriam +7978/-591

9.2.13 00:08

 

V podobných jsem loni v nouzi absolvovala jeden myslivecký ples a byla jsem skoro overdressed :) Podle etikety to sice není, ale tancovat se v nich dá a aspoň nejsou vulgární. Na nějaký reprezentativní ples si v klidu vyberte ty správné později :)

Summ +12/-2

11.2.13 16:58

 

Hezký večer, Černé pouzdrovky jsou dosti univerzální kousek oděvu…pro tuto příležitost jsou dle mne,vhodné…doladit doplňky a hurá do akce !!…jinak Váš dotaz si protiřečí…na akci by jste šla…ale doladit doplňky…tedy prošmejdit))) obchody-to se vám nechce…
Něco za něco…pokud chcete být za kočku,tak se budete muset přemoci a vyrazit do terénu!!
Takže šťastný lov a ať Vám to sluší!!!!!

Nadya +1848/-617

8.2.13 21:35

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek