Pouzdrová sukně

Vložit odpověď
Kaackac

22.3.13 21:27

Ahojte, mám práci, kde musím dodržovat dress code, takže to řeším kostýmkama většinou, někdy šaty, ale sukni už jsem na sobě neměla hodně let. A to bych právě chtěla zmenit. Strašně sse mi líbí pouzdrové sukně, takže jsem si jednu koupila s tím, že ji budu do té práce nosit, ale vyskytly se 2 problémy.

  1. Nevím jaký vršek k té sukni. Sukně je ze slušného pevného materiálu, ale vždy jsem viděla jen kombinace s uplým tričkem, což mi nepříjde do práce OK. A košile co mám, nacpané v té sukni vypadají dost hrozně…

2)A taky nevím, jestli si poozdrové sukně vůbec mohu dovolit, jestli mi to nezmenšuje postavu… Bohužel nemám foto, ale měřím 168 cm, 60 kg a spodní lem sukně mi sahá tak 4 cm nad kolena. A ze zdravotních důvodů nemohu nosit podpatky vyšší než 6 cm.

Najdete v encyklopedii: Hipster

 

1.Zkusila bych pořídit si strech košili, vypadají dobře ;)

Z vlastní zkušenosti vím, že pouzdrové sukně a zakasané širší halenky nevypadají dobře, pokud není sukně do pasu. Tam by mohl být zakopaný pes. Nebo jde možná o to, že na to jen nejste zvyklá.

2. bez fotky se opravdu špatně radí, ale vzhledem k vašim mírám bych se toho nebála.

JedovatéHádě +4752/-1473

22.3.13 23:59

 

Bez fotky těžko říct, ale sama mám 165cm a pouzdrové sukně nosím ráda a nemám pocit, že by mě zmenšovaly. Spíš se mi zdá, že opticky prodlužují nohy, ale možná je to skutečně jen můj dojem.

Co se týče košile, osvědčily se mi body - mám tři v různých barvách a jiné už k pouzdrové sukni ani nenosím. Body košile by ale měla opravdu dobře sedět, takže pokud se pro ni rozhodnete, přeji pevné nervy a úspěšný lov, mně to trvalo docela dlouho…

dao +81/-3

23.3.13 11:34

 

Zkuste taky kratší svetřík přes sukni, hezky vypadají ty se širším pružným spodním lemem. Svetřík může být i propinací, s kulatým výstřihem.

dagur +4358/-848

23.3.13 23:04

 

Já si nemyslím, že musíte k pouzdrovce nosit pouze strečové věci na tělo. Pro představu mně se líbí i třeba toto:

paradigm +404/-65

25.3.13 12:53

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek