Použitelnost šatů

Vložit odpověď
misial

9.11.12 14:26

Dnes jsem objevila hezké černé sametové šaty podobného střihu i délky jako na obrázku(nemají tak „širokou“ sukni ani pásek, ale podobnější jsem nenašla).
Váhám, zda-li je koupit. Samet není takový ten „flekatý“, ale jednolitý.

Kam by se v nich dalo jít? Tím, že jsou sametové, podle mě odpadají na většinu příležitostí. A na ty, na které se samet hodí, jsou zase příliš krátké, nebo ne? Kdyby byly po kolena, brala bych je hned na ples, dá se v nich jít i tak, aniž by to bylo nevhodné?
Uměla bych si je představit do baru, ale na to je neupotřebím.

Budu ráda za jakékoliv rady a nápady, kam by se hodily. Děkuji.

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

Myslím si, že když si Váš dotaz přečtete s odstupem času, sama si i odpovíte. Dávám Vám za pravdu v tom, že na ples jsou moc krátké, také si myslím, že samet je na běžné nošení poněkud nevhodný.
V baru, kavárně či na párty si je dovedu představit, stejně jako holky výše. Sama ovšem píšete, že do baru je neupotřebíte a nevím, jak často chodíte na párty.
Každopádně, když nad těmi šaty hodně dumáte a snažíte se vymyslet, kam by se daly vzít, asi je něco špatně. Byt Vámi nechala bych je v obchodě a počkala na nějaké jiné, u kterých nebudu tak moc váhat.

MUDr.Lant +4369/-565

9.11.12 15:03

 

Já myslím, že takovéto šaty se neztratí, ještě v černé barvě. Souhlasím s večeří, barem nebo párty, ale umím si je představit klidně třeba na nějaké školní příležitosti a vpřípadě nouze i v divadle (samozřejmě s pučochami), jste mladá, tak si to můžete dovolit.

SweetieCH +1838/-794

9.11.12 14:43

 

Bar, party, nějaký méně formální společenský večer, divadlo klidně (stejně v nich budete nejlíp oblečená, když tam chodí lidi v džínách, tak trochu kratší šaty vadit opravdu nebudou) a doba, kdy se na ples nosily jen dlouhé šaty je už také bohudík/-žel (ať si každý přebere, jak chce) pryč. Myslím, že krátké černé koktejlky jsou na ples pořád lepší než barvná lesklá „šlehačka“ až na zem.

Alatriz +438/-121

10.11.12 20:13

 

jsou krásný a já bych je klidně nosila i přes den (jen bych se bála, že se na ten samet bude všechno lepit) i na ples (na mým plese bylo tolik lidí s minišatama těsně pod zadek, že nevim proč by ne, s odpovídajícíma punčochama). Do divadla bych si vzala něco cudnějšího nebo aspoň černý sytý silonky a svetřík. Ale jsetli vás rozčilujou a necejtíte se na ně, tak je tam rozhodně nechte! :)

Ofinovitá Áňa +1036/-346

9.11.12 15:50

 

Nekupovala bych nic, u ceho premyslim, kam bych to vlastne nosila.Kdyby nebyly sametove, tak je to jina, hodi se vicemene kamkoliv, klidne i na bezne noseni. Ale ten samet to hodne omezuje. Radeji bych si vybrala jine.

madline +877/-230

11.11.12 11:28

 

Na ples patří šaty dlouhé, tedy nikoli po kolena, a už vůbec ne kratší. Můžete v nich na večeři, do baru, kavárny, na párty…cokoli méně formálního.

Naoko +576/-154

9.11.12 14:32

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek