Praktičnost kabelky Anglika

Vložit odpověď
Benetton

4.11.14 12:11

Prosím radu. Líbí se mi kabelka Angelika z e-shopu Gregorio. Jen si pokaždé říkám, jestli má praktické zapínání? Nedokážu si moc představit, jak pokaždé, když v ní něco potřebuji vylovit, rozepínám přední zámek a de facto ji „rozbaluji“, poté zase skládám pásky a zamykám. Máte ji někdo? Je to složité zapínání? Díky moc

Najdete v encyklopedii: Kůže

 

Já tedy nevím, kabelku nemám, ale jestli správně vidím, tak vidím zip. A zámeček a pásky jsou čistě jen a jen na ozdobu.

Lightshadow +21385/-7252

4.11.14 12:14

 

Lightshadow má pravdu, když si rozkliknete víc obrázků na webu, je tam jasně vidět při pohledu zvrchu na otevřenou kabelku, že zámek je uzavřený, a přitom kabelka normálně otevřená:-)
http://www.gregorio.cz/…elika-1029mm#…[gallery1]/9/

katwy +2003/-837

4.11.14 13:31

 

Kabelku jsem mela. Byla jsem s ni moc spokojena a opravdu je tam zip a to zapinani na zamek je hlavne ozdobne. Odepnout se da, ale slouzi jen k tomu, aby se tam pak dal narvat snad i slon, nikdy jsem to nepouzila. Jinak je fajn, vevnitr delena na 3 oddily, ma nozicky a pekne drzi tvar.

Benetton: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Ati +609/-123

5.11.14 08:42

 

Vypadá to, že abyste tu kabelku otevřela úplně, budete muset sundat zámek a pak ji roztáhnout. Někde v kanceláři, kde ji budete moct mít postavenou na stole a zámek si odložit, to asi nebude problém. Ale například vytahovat z ní něco v metru nebo někde na ulici, kde je hodně lidí, to asi úplně praktické nebude. Do určité míry nejspíš ale půjde otevřít i bez sundání zámku, klíče tak nejspíš ze zadní kapsičky vyndáte, kosmetickou taštičku nikoliv. Pokud jste zvyklá v kabelce nosit něco, co často vyndaváte - např. láhev s vodou - asi to nebude ten nejlepší kousek pro vás.

Benetton: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

4.11.14 13:07

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek