Jak prát pánská trička, aby se nesrazila?

Vložit odpověď
vanlu

12.8.12 16:13

V poslední době se mi velmi často stává, že se mi při praní sráží pánská trička až o 10 cm na délku. Kupuju většinou polo trika mat. bavlna nebo piké, obvykle v Tesku, Reserved, Tchibu, C&A. Peru dle návodu na 40 stupňů. Koupila jsem dvě stejná trika, jedno se srazilo, druhé ne. Poradíte, co dělat, aby se mi to nestávalo? Případně kde nakupovat, aby byla trika kvalitnější, ale cenově dostupná a také větších velikostí (npř. v HM jsou manželovi i ta největší trika malá)?

Najdete v encyklopedii: Bavlna

 

já teda nechápu, proč neprát na 40. oblečení by to snad vadit nemělo, když vezmeme v potaz teplotu těla. Když peru na 30, tak se mi zdá, že prostě prádlo není vyprané. Srážení věcí dokáže naštvat, stejně jako přetáčení švů a vytáhávání. A to se mi stává i u lepších kousků oblečení :/

Evrim +41/-3

15.8.12 23:09

 

Bohužel se mi to stává také, příčinu jsem nezjistila (peru na 30) a tak raději rizikové oblečení peru v ruce. Sice to zabere trochu více času, ale mám jistotu, že tričko vypadá tak jako předtím.

SweetieCH +1838/-794

13.8.12 13:48

 

Dobrý den,
ohledně praní neporadím, to se mi ještě nestalo. Manžel nosí jednobarevná polo trika z TimeOutu, většinu jich má z outletu na Hatích, kde bylo na výběr opravdu dost barev - víc než v klasických prodejnách. Nosí je pravidelně a s praním ještě žádný problém nebyl. Švy se nekroutí, barvy drží.

Martishka +903/-68

13.8.12 09:30

 

proti zrazeniu triciek to asi nepomoze, ale preco periete na 40 stupnov? vacsina kvalitnych praskov zvladne dobre oprat uz na 30 stupnov a usetrite tak dost energie.

tatanicka +351/-68

13.8.12 12:55

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek