přebarvení podrážky

Vložit odpověď
aghaty

31.5.13 09:08

Ahojte holky :) máte některá zkušenost nejen s přebarvením povrchu bot barvami neopaque či lumiere ale i s přebarvení podrážky? chytne to? nepraská to? jak je to náchylný na ošlapání ?

Najdete v encyklopedii: Šaty pro těhotné nevěsty

 

Mám zkušenost, loupe se to. Přebarvila jsem si troje boty, z toho jedny kožené, a barva se odlupuje ze všech. Začíná to vždy tam, kde je materiál nejvíc namáhaný - záhyby při chůzi. Takže z gumové podrážky, kterou jsem přetřela jen u jednoho páru, se barva začala loupat později. Přitom jsem povrch odmastila, nechala vyschnout, vše podle návodů na netu. Ode mě tedy bez doporučení.

+/-

31.5.13 16:52

 

Viděla jsem to na zahraničních webech, sama jsem to ještě nezkoušela. Jen na takovou gumovo-plastovou podrážku u sandálů a z těch se to loupe. Většinou doporučují jemně povrch „ošmirglovat“. Mělo by to fungovat na takovéty rádobydřevěné podpatky nebo korek. Pak se pochlubte výtvorem, taky nad tím přemýšlím :)

Tleilaxan +4062/-1856

31.5.13 09:27

 

Hodně záleží na povrchu, na gumě ty barvy drží hůř. Ale doporučuji předtím hlavně dobře odmastit a trochu obrousit (pokud to jde) a následně povrch omést hadrou, ať tam nezůstanou ty obroušené částečky. Mám obarvené dřeváky s plastovou podrážkou (ale není to klasická guma), po roce chození odřené trochu jsou, ale to je peklo českých ulic, normální boty se Vám taky odřou.

Sicilianwidow +6325/-1284

31.5.13 10:42

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek