Přijímačky na VŠ

Vložit odpověď
yocheved

26.5.16 15:05

Milé rádkyně, můj dotaz se tentokrát netýká oděvu, ale líčení. Příští týden dělám přijímačky na VŠ. Oblečení už mám vyřešené - jednoduché pouzdrové šaty s 3/4 rukávem, černé lakované baleriny (ze zdravotních důvodů nemůžu podpatky), punčochy samozřejmě :). Nevím si však rady s líčením, obvykle používám tmavé matné rtenky a tmavé laky, nevím však, jestli je to úplně nejvhodnější. Ano, vím, že hlavní je, co mam v hlave, ale přeci jen, chci dat najevo, že mi na tom záleží a umím se obléknout adekvátně situaci.
(hlásím se na FF UK ma estetiku, takže kolem mě je to samej modrej dred a různé výstřednosti :D).

Předem díky.

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

Asi bych se být vámi trochu mírnila, ale zase podle mě není potřeba se s tím nějak moc stresovat, sama na FF UK chodím a pokud můžu soudit, není to tam tak moc vyhrocené (viz modré dredy :D). Hlásit se třeba na práva, asi by bylo záhodno to prožívat víc, ale tady, myslím si, stačí, když nebudete mít třeba vyloženě černou nebo tmavě fialovou rtěnku a neměl by to být žádný problém.

yocheved: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Alí Aziz +793/-145

26.5.16 16:04

 

Pokiaľ píšete test, tak tam nikto nebude riešiť, aké máte líčenie. Pokiaľ idete na ústny pohovor, tak si urobte nahé líčenie.

Kassasndra +958/-554

27.5.16 16:51

 

K písemné zkoušce je zcela jedno, co budete mít na sobě a jak budete vypadat. Budete součástí anonymního davu. K ústním bych řešila, zda jsem čistě a slušně oblečená a zda mne něco někde neškrtí a hotovo. Komisi zajímá, co máte v hlavě a ne na sobě, zvlášť na FF UK. Není to pracovní pohovor. Sama se musíte cítit dobře a soustředit se na to, o čem s těmi lidmi mluvíte a ne, jestli vám nepadají punčocháče.

Lynx +1185/-153

29.5.16 09:33

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek