Problém s kalhotami

Vložit odpověď
wednessday

24.10.12 11:52

Dobrý den, koupila jsem si slim kalhoty s vyšším pasem a zipem na boku, barva tmavě zelená.
Když jsem si je zkoušela, seděly výborně. To, že jsou o jednu velikost větší, než si kupuji normálně jsem neřešila. Jenže když je nosím déle než jeden den, tak hrozně povolí. Co s nimi? Prát je kolem dokola se mi nechce, zužování se bojím (zip, vyhodit z pásku, záševky by se pak taky posunuly). Koupit si menší už nemůžu. Poslední možnost je se s tím smířit a nosit je volnější. Ale nejsem si jistá, jak je pak kombinovat a jestli to nebude vypadat divně. Měřím 160 cm, mám velikost 40, nosím podpatky i tenisky.

Najdete v encyklopedii: Zelená barva

 

Pokud vám na nich záleží a stojí to za to, nechte si je upravit . Já když si kupuji kalhoty, tak naopak si koupím ty, do kterých se musím nasoukat, protože vím, že všechny kalhoty nošením povolí ( a vyprání se zase trochu srazí) . Pak mi sedí perfektně. Když si obleču kalhoty ze kterých jsem například zhubla, tak stále vypadají že jsou mi velké, a nejde to ničím ošálit. Někdy nejde jen o to, že jsou volnější v pase. Větší kalhoty bývají volné na zadku, v rozkroku, na stehnech. Zkuste se v nich vyfotit, takhle to nejde posoudit jak v nich vypadáte.

Sharene +540/-211

24.10.12 12:19

 

Jestli jde jen o to, ze vam padaji na boky, a pokud maji prisazeny pasek, pomuze dozadu do pasku navlect asi 20 cm gumy. Delavam to tak s dzinami, ktere kvuli bavlne pracuji od vyprani do vyprani dost. Ne, nedela to nevzhledne zahyby.

DanielaS +66332/-3644

24.10.12 14:07

 

Souhlasím se Sharene…myslím si,že se v takovýchto kalhotech nebudete cítit dobře.Nechat si je upravit asi není to nej-,jednoduše to už nebude ono a jsou to jen další výdaje..nedá se to posoudit bez fotky…
Ale osobně vás chápu…taky se občas zblázním do nějakého hadříku a doma už to pak jaksi není ono…no,zase jsme ale podpořily ekonomiku??:-))))
Verdikt???…nenosit!!!

Nadya +1848/-617

24.10.12 19:28

 

Mám úplně stejný problém, koupila jsem si do práce nádherné kalhoty, ale začaly se neskutečně vytahovat a mně je to děsně nepříjemné, takže mi visí ve skříni a asi je pošlu dál. Myslím si, že úpravy nepomohou, protože mě jsou opravdu volné všude a vám asi taky, no a tím pádem to bude vypadat, že nosíte oblečení po starším sourozenci, jak se říka :)

Kaackac +105/-13

25.10.12 08:46

 

Já všechny věci, které mi jsou volné, nebo se takto vytahují ,dám po vyprání do sušičky. Vždycky to pomohlo, hlavně tak právě řeším kalhoty. Srazí se právě tak akorát a to i v případě, že na cedulce je zákaz sušení v sušičce. Jestli sušku nemáte, třeba pomůže někdo známý. /předpokládám, že nejsou z vlny/

cibetka 1 +11943/-6297

25.10.12 11:49

 

Právě jsem chtěla položit stejný dotaz. Podlehla jsem vábení nízké ceny a koupila jsem barevné džíny v „CéÁ“. V kabince seděly perfektně, zapínala jsem je ztuha, byly pěkně přilehlé, ale v nohavicích rovné, skvělé. Po dvou hodinách nošení - vytahané přes zadek, před koleny šapitó, odstávají po stehnech ze stran, takže s trnčkotem jsou marné. Říkáte sušišku?
Když je zúžím, budou se dál vytahovat (myslím tak moc, jako teď), nebo je toto už konečná a materiál se víc nevytáhne??

Bara06 +33374/-5631

26.10.12 17:22

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek