Prodloužené kožené sako s čím kombinovat?

Vložit odpověď
MilkaKo

9.12.15 17:47

Dobrý den, prosím o radu „jak nosit“ toto prodloužené sako? S čím kombinovat? Je již starší, ale z měkké pravé kůže. Na nošení je příjemné. Dříve se hodně tento typ sak nosil, ale dnes jej potkávám spíše ojediněle. Přesto bych si ho ráda nechala a hlavně ho zase nosila. Na dalších fotkách modrý kašmírový kabát. Už jsem se tu na něj ptala, zda jej taky nosit. Ale bohužel se mi podařilo vložit nekvalitní fotografii. Proto vkládám znovu, snad bude kabát více vidět. Prosím také o radu, s čím nosit a kombinovat? Je mi 34 let, jsem hodně vysoká - 182 cm. Hnědé polodlouhé vlasy. Děkuji.

Najdete v encyklopedii: Příležitosti

 

já bych vás doporučila přejít do vlákna „pro lidi, co tápou v módě“, protože tady se moc radit nedá. z toho, co vidím, bych řekla, že modrý kabát je vám trochu větší přes ramena, přepadá ramenní šev. má krásnou barvu, pokud by i byl větší, určitě by stálo za to ho trochu upravit. nehodí se k němu ani jedny boty, které jsou na fotkách. s čím kombinovat, se radí těžko, když nevíme, co máte po ruce.
osobně myslím, že kožené sako je poněkud demodé, pokud byste ho mínila nosit, muselo by všechno ostatní být prudce in a nevím, jak jinak to říct, než „sexy“. lodičky, kozačky nad kolena nebo aspoň ke kolenům, úzké kalhoty. určitě ne kozačky do půl lýtek.

MilkaKo: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Jiná Realita +246239/-57511

9.12.15 22:08

 

Teď budu hrozně nepopulární, ale mě se to kožené sako nelíbí. Připomíná mi německé kriminálky ze začátku devadesátých let. A ano, dneska to ještě sem tam nosí korpulentní padesátnice. To jsem si taky všimla. Každopádně pokud ho chcete nosit, neberte si k němu ty džíny. To opravdu nevypadá dobře. Zkuste něco trochu odvážnějšího a především tmavého. Nic světlejšího, než je ten kabát bych si k tomu nebrala. Na světlejším je hned vidět, že je to poměrně demodé kousek.

Co se týče kabátu, myslím, že by mohl být opravdu pěkný, kdyby se nechal trochu upravit (zkrátil a zabral). Přijde mi, že vám je trochu větší, ale to snad není nic, co by se nedalo spravit. A teď mě zabijte znovu, ale jak se stane, že žena, která si koupí takový kvalitní modrý kabát, si koupí také ty podivné šedé kotníkovky? Upřímně, nemyslím, že k tomu budou nějaké boty sedět, dokud se ten kabát nezkrátí a nezabere. Takhle vás prostě bude zkracovat. Ale ty šedé si k tomu neberte ani po úpravě. Jsou stylem úplně někde jinde. Ale ty hnědé by k tomu pak mohly sedět.

andiedvorakova +8745/-1219

10.12.15 13:32

 

To sako by som nosila rozopnuté a s niečím jednoduchým-ako na fotke, prípadne ako už niekto písal, s opaskom

MilkaKo: Odpověď mi pomohla, děkuji!

nyan +190/-79

9.12.15 23:15

 

S koženým sakem neporadím, to není můj šálek. Nicméně ten modrý kabát má moc hezkou barvu a pokud je to kvalitní materiál, tak ho nechte zkrátit nad kolena a rozhodně vypasovat (aby se pod něj vešel třeba svetr a zároveň to mělo fazonu). Boty se mi k tomu ale nehodí ani jedny. Kozačky buď vyšší nebo naopak třeba perka.

MilkaKo: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Snoopy100 +5793/-472

10.12.15 10:00

 

Kožený kabát se dá určitě využít, kombinovat spíše ležérně, třeba jako zde - http://www.fashionbydee.com/…0/today.html#more
Zadejte si třeba do googlu „leather coat styling“

MilkaKo: Odpověď mi pomohla, děkuji!

j.sindelarka +267/-38

10.12.15 10:06

 

to je snad lepší jít na pinterest a podívat se tam na outfity

Makinka +463/-101

11.12.15 09:13

 

Nejsem si z té fotky jistá, je dost tmavá, ale mám pocit, že by k tomu koženému saku měl být pásek ze stejného materiálu. Na mě to dělá pocit, že tam prostě chybí. Kombinace s černými kozačkami až pod kolena a kontrastní sukní (světlá, pepito kostička, červená - prostě jakákoliv barva, kterou máte a sluší vám nebo je zrovna moderní tak aby byla hodně odlišná od černé) délky dlaň nad kolena a na krk šátek ve stejném odstínu jemnější barevnosti. Pokud kalhoty, tak také světlejší nebo kontrastnější. Ty tmavé džíny a krátké boty vás dělají takovou moc statnou.

MilkaKo: Odpověď mi pomohla, děkuji!

LEVEBE58 +791/-380

9.12.15 18:07

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek