Prodloužení šatů

Vložit odpověď
helcza

25.2.13 19:45

Ahoj všem. Koupila jsem si tyto šatky, a jsou naprosto boží, jen jim na můj vkus chybí asi tak 5cm délky :D Jak byste je prodloužily (ideálně prosím včetně vlastního postupu, nejsem na šití zrovna expert). Děkuji mockrát! :)

Najdete v encyklopedii: Bavlna

 

Vypadají docela retro, takže tylová čouhající spodnička by nemusela být úplně mimo.

Audrey.Piper +5703/-1593

25.2.13 19:58

 

nenapsala jste, z čeho ty šaty jsou - pokud je to silná látka, tak tylová spodnička by vypadala asi trochu divně - ideální by bylo sehnat stejnou světlou látku, ze které je zdobení, a udělat dole buď lem nebo jakobyspodničku - prostě nechat z šatů čouhat volán
S tou černou do kombinace nevím nevím… šaty hnědé, zdobení do žluta… nebo možná tu spodničku udělat z hedvábí stejné barvy jako je to zdobení, ale to už je fakt jen odhad, bylo by to potřeba vidět. Asi bych si s sebou vzala šaty do obchodu a zkoušela to přímo na nich, jak by to vypadalo…

atrix +2993/-589

25.2.13 23:18

 

Ty bílé detaily jsou z krajky, že? Zkuste si sehnat podobnou. Kromě metráže se prodává i jako takový „pruh“, který jednoduše přišijete zevnitř na spodní lem šatů. Mamka mi tak prodloužila jedny kytičkované letní šaty, když se srazily a taky jim k mému dobrému pocitu pár centimetrů chybělo. Konkrétně doporučuju se podívat do kamenné prodejny Stoklasy - http://www.stoklasa.cz/ - pokud máte nějakou poblíž.

misial +16386/-5052

26.2.13 17:21

 

napadá mně- udělat „falešnou spodničku“- výše doporučovaný tyl a nebo koupit co nejpodobnější černou látku (to by něměl být problém). Z ní udělat kanýr (např. 10 cm široký), trochu nařasit (tak, aby byla finální délka kanýru po nařasení totožná s dolním obvodem sukně) a všít POD sukni (takže bude vidět jen dolní část kanýru a z lícu jen přišití). a nebo ušít spodničku do pasu- zase z podobného materiálu jako šaty.

Olivera +990/-80

25.2.13 21:01

 

taky mě napadla ta tylová spodnička, ale osobně se mi to většinou na šatech spíš nelíbí, šla bych se zeptat rovnou ke švadleně..

eliza93 +867/-155

25.2.13 20:29

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek