Promoce a doplňky k šatům?

gadgeth

09.09.17 14:38

Milé pekelnice,
jsou šaty na fotce vhodné na promoci? Jsem absolutně zoufalá - obešla jsem asi dvacet obchodů, vyzkoušela asi 40 šatů a tyto jediné mají parametry vhodné do akademického prostředí. Sehnat pěkný střih s rukávem je překvapivě skoro nemožné. A když už tohle šaty splňovaly, vzor byl naprosto otřesný (velké květiny), nebo byly šaty černé. Jenže nejdu přeci na pohřeb :)
Jsem připravená na to, že budu jediná barevná mezi spolužačkami :) ono s barevnou ofinou to stejně jinak nepůjde :D co si však k takovýhle šatům vzít za lodičky a kabelku?

Najdete v encyklopedii: Bavlna


Reklama

 

Nehodí, ale nevyvedou Vás.
Klidně v nich jděte, ale

  1. obecně se vzory moc na tyto příležitosti nehodí, stejně tak moc světlé šaty,
  2. jsou evidentně mačkavé a jejich střih Vám nedovolí sednout si tak, aby se nezmačkaly. Na promoci budete dlouho sedět, chvilku stát a pak si půjdete pro diplom - a to je bude mít už dost pomuchlané - promotor to přežije, aula to přežije, ale budete tak na fotkách.


Nevěřím, že byste nesehnala jednobarevné šaty, ne nutně černé, ale tmavší barvy, doporučuji se vyhnout střihům, které musíte po vstávání nebo při sedání upravovat.
Kabelku na samotnou akci ideálně vynechte, boty volte tak, aby neklouzaly (znáte povrch promočního prostoru?) a měly podpatek umožňující normální chůzi (většinou se pro diplom navíc chodí do schodů a ze schodů).

andano +12602/-606

09.09.17 19:39

 

Z mého poněkud konzervativního pohledu jsou šaty na promoci absolutně nevhodné. Myslím, že černá by vůbec nebyla špatná volba. Materiál by měl být kvalitní, tady ani decentní krajka není šlápnutí vedle. Imprime, tedy látka s potiskem je naprosto nevhodná. Zkuste ještě hledat.

Bossygirl +3578/-1521

09.09.17 21:28

 

My jsme teda celou promoci stáli… Šaty jsou hezké, ale přes boky to není ono. Nevím, jestli se vám to podaří vyžehlit natolik dobře, aby se vám to nabrání nemuchlovalo jako na fotce.

Veroniq +3487/-415

09.09.17 21:15

 

Take si myslím, že šaty se vzorem se na promoci nehodí stejně tak ta mačkavost by mi vadila, osobně bych pokud nechcete černé volila třeba tmavěmodré bez výrazného vzoru. Pokud je musíte mít, kabelku a boty bych volila asi v béžové či nude barvě…

MelindaV +16/-7

10.09.17 16:56

 

Ne, ty šaty bych nebrala. Zkuste Mohito. Nedávno jsem tam koupila krasné šaty, elegantní. a často je mají v několika barvách…

ToteVierzig +415/-163

10.09.17 21:36

 

Mně by vadila mačkavost… Ale jinak super, my jsme měli taláry, ale od ním jsem měla retro šaty s květy, všichni v černém, jak na pohřeb. To mi přijde přehnané. Za mě přežehlit a dobré, vzala bych boty a doplňky tmavě modré či černé, trochu to tím zvážníte. Ať vám to sluší a gratukuji ke studijním úspěchům!

zelwice +99/-79

09.09.17 22:55

 

Zase tak moc to neřešte, těch lidí, co tam bude opravdu dobře oblečených, bude tak pět (včetně děkana). Stačí, když tam nedorazíte úplně nevhodně. Šaty s rukávky (nebo aspoň na širší ramínka) by to chtělo, ale klidně květované, tak jak je máte (akorát tyto Vám fakt moc nesedí přes boky a budou vepředu zmačkané, jestli se jednou posadíte. Zkusila bych šaty se sukní do A, sedí každé a jsou pohodlné, vršek je typově dobrý). Už je podzim (z pohledu obchodníků), takže těch veselejších vzorů je v obchod míň, proto se Vám hůř hledá.

vias +7615/-2257

09.09.17 23:48

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Co na sebe ještě Manolo prozradí?

Pokud Manola ještě nemáte dost, můžete si o něm pustit i nový... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Kamila Boudová: Udržitelnost nejvíc řeší Izraelci a Němci

Autor: Admin Módnípeklo.cz

V Paříži vyučuje na vysoké škole módního obchodu, v Praze založila... Celý článek


Reklama