Propálený oblek:(

Vložit odpověď
Meeshi

29.7.13 09:13

Zdravím vás,

mám velkou prosbu - přítel si cigaretou propálil kalhoty od tmavého obleku:(( Nahoře na stehně, kus od poklopce, cca 8 mm díra. Existuje nějaká možnost, jak to „opravit“…?? Slyšela jsem o scelování oděvů, ale nevím, jestli je to v tomhle případě reálné… Vím, že už to stejně nikdy nebude ono, ale ten oblek měl na sobě třikrát, takže bych vážně nerada, abychom ho museli vyhodit:((

Budu vděčná za jakoukoliv radu!

Díky,
M.

PS: ano, přítel je tele, nemá kouřit, vynadáno dostal řádně:)

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

Zkuste to zcelování oděvů, viděla jsem výsledky a jsou překvapivě hodně dobré, pokud jste z Prahy, zkuste tedy krejčovství v ulici Victora Huga na Smíchově. Maximálně vám řeknou, že to nejde.

Moir +22727/-3650

29.7.13 09:53

 

Pokud máte zbytek látky, nechejte díru zcelit. Když je to dobře provedené, není to vůbec vidět, respektive najde to jen ten, kdo ví, kde a co má hledat. Ale záleži na materiálu, s čistým polyesterem ani tam mnoho nenadělají (a takový oblek zcela upřímně ani za nějakou nákladnější opravu nestojí). Pod zapnutým sakem by to i tak nemělo být vidět.

Bugatti +50709/-5474

30.7.13 12:27

 

Jakákoliv oprava bude vidět, pokud je oblek od nějaké renomované značky, je možné koupit nové kalhoty zvlášť (od jiných firem je vysoká pravděpodobnost, že neseženete identický materiál a střih a bude nápadné, že je každý kousek odjinud). A pokud je to oblek „za pár šupů“ (vím, že i ten nejlevnější je vlastně drahý) tak je nejrozumnější vyhodit ho a koupit nový.

solei +591/-550

29.7.13 09:18

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek