Prosím znovu o radu :) Matur. Ples

Vložit odpověď
minimini

22.2.15 20:33

Ahoj už jsem tu nedávno psala ,ale vůbec jsem nevěděla ,že to nemohu komentovat . Potřebuji poradit. Za 14 dní mam ples a mám jen šaty. Mam jen nápady a nevím si rady :). Vložím sem par obrázků co bych si asi tak vzala. Včetně šatu ,které mám doma. Napište prosím všechny názory i na šaty . Jsem modrooká brunetka, 167cm vysoká.Vlasy mám dlouhé . Takže pokud vás moje otázka neotravuje :) vložte odkazy na boty ,šperky účesy :) prostě vše co by jste mi doporučili. Děkuj předem :) Nejdulezitějsí : Jaké by jste volili psaníčko a jaké boty : barvu :), náhrdelnik bych asi vynechala :)(pouze nausnice a náramek) a vlasy vyčesané , drdol, ples. culík :) Jinak už mi nekdo tu doporučil černé botky:) černou určite k těmto šatum ne,příjde mi to moc tvrdé.

Najdete v encyklopedii: Jak vybrat šaty na ples

 

Šaty jsou krásné, jenom doufám, že vám dobře sedí a nebudete je muset stále popotahovat. Zato boty jsou oboje barevně dobré, ale typem na tanec absolutně nevhodné. Taneční boty musí mít podrážku pružnou a podpatek rozumný, tj. max. 8 cm. V těch na fotografiích můžete jenom postávat, nebo spíš sedět. Psaníčko nebo kabelku bych volila vzhledem k výraznému hornímu dílu šatů méně nápadnou, bez třpytek. Totéž o doplňcích, ten užší náramek na snímku by ale šel. Jestli vám sluší nahoru vyčesané vlasy, neuděláte chybu, to je plesová klasika.

minimini: Odpověď mi pomohla, děkuji!

dagur +4358/-848

22.2.15 20:43

 

Kdybych sla na ples ja, vzala bych si boty, ve kterych se da (aspon trochu) tancit.

minimini: Odpověď mi pomohla, děkuji!

MP_kosatka +5556/-1437

23.2.15 06:53

 

@Nayada vždyť je to ještě dítě, tak jí to dopřejte :) ;) :)

+/-

23.2.15 10:29

 

Šaty se mi líbí. Jsou něžné, a pokud padnou, budou moc hezké. S tím leskem bych to nepřeháněla. Štras na náušnicích, náramku a ještě psaníčku mi přijde už moc. Vynechala bych tedy náramek, anebo psaníčko (které beztak nebudete nejspíš potřebovat).

Všechny boty jsou typově nevhodné. Je pravda, že když máte trochu platformu, méně vás v botě bolí noha, protože necítíte pod podrážkou každý kamínek (taky záleží na konstrukci boty), ale tím se myslí platforma třeba 1 cm, nikoliv toto. Tohle vám „zlomí“ nárt a pokud takové boty běžně nenosíte, po 30 minutách budete proklínat všechno, co uvidíte, že jste si něco takového vzala. Nehledě na fakt, že většina slečen teenagerského věku má pro tyhle boty slabost - tak velkou, že přes ni ani nevidí, že v tom neumí chodit. Na každém maturáku se zpravidla našly slečny, které v tomhle dopajdaly do sálu, a pak je jejich kluci či kamarádi museli všude doprovázet a přidržovat. Všichni ostatní se tím obvykle skvěle baví (hádám, že slečny si to asi vykládají jako důkaz, že na ně žárlí). Zkrátka, pokud je tohle první (nebo třeba druhá či třetí) příležitost, kdy byste měla takové boty na sobě, odpískejte je a sáhněte po něčem nižším a stabilnějším. Jste maturantka, takže ty dva tance budete muset nějak dát, ačkoliv pak už můžete zůstat sedět. A je škoda ztrapnit se tím, že kulháte (ať už protože na tom neumíte, nebo protože vás v tom hrozně bolí nohy).

Barevně bych také nebrala černé boty. A pokud budete mít stříbrné psaníčko a šperky, tak už ani ty stříbrné. Jste pro boty v barvě šatů.

minimini: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

23.2.15 16:42

 

Mě nejvíc iritují ti smajlíci…

Nayada +1010/-436

23.2.15 07:33

 

Zkuste svoji touhu být prudce sexiii udržet až do maturitního večírku a na ples doplňky trochu zkroťte.

aailyyn +8059/-1745

23.2.15 08:10

 

Vyjádřím se jen k účesu, ostatní viz dagur. Druhý účes je trochu specifický (mně trochu připomíná film Šisouni v New Yorku) - tam záleží na tvaru hlavy a obličeje. Ty dva copy/culíky mohou být trochu nešťastné. Je totiž velmi tenká hranice mezi culíkem na hodiny tělocviku a společenským účesem, přičemž rozdíl v provedení a celkovém dojmu může být propastný. Záleží, jak moc schopná je kadeřnice a jestli dokáže vašemu účesu dát ten správný společenský šmrnc. Zkuste tedy zvážit nějaký drdol. Ale je to jen návrh. Ať se vám to povede.

Riamine +3124/-392

23.2.15 12:50

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek