Psaníčko v retro stylu

Vložit odpověď
Desiderie

4.3.14 21:17

Dobrý den,
potřebovala bych poradit, jaké psaníčko a příp. boty se hodí k těmto šatům? Jedná se o akci „Ples ve stylu 60. let“. Veškerá psaníčka, na která jsem doposud narazila byla buďto moc slavnostní a přezdobená nebo moc moderní a k tomuto stylu naprosto nevhodná. Předem děkuji za kloudné odpovědi a rady.
Yattlli

Najdete v encyklopedii: Jak vybrat šaty na ples

 

několik poznatků: šaty nejsou 60kové, ale spíš 50kové. k 50kovým ani 60kovým šatům se myslím psaníčka moc nenosila, pokud chcete být stylová. pokud ano, tak k večerním, ne k denním, jako jsou vaše. potom byla většinou nějak pošitá korálky nebo často z hadí kůže. nosily se hlavně kabelky s krátkým uchem zavěšené na lokti. pokud nechcete být přesně stylová, ale jen zachovat ducha doby, neberte si ani jedny navržené boty a berte nějaké lodičky na tenkém podpatku a tenké podrážce. pokud chcete být spíš stylová, berte ty červené lodičky, kabelku už pak musíte sehnat černou. rozhodně si neberte ty baleríny. nevím, jaké máte možnosti nakupovat - zadejte do vyhledávače 50s clutch, 50s hangbag a podívejte se, jak takové kabelky vypadaly a pak zkuste najít v dostupných obchodech.

Jiná Realita +246239/-57511

5.3.14 09:37

 

Navštivte obchod paní Milli Vávrové: http://www.artdecogalerie-mili.com/cz/kontakt.html a vyberte si z originálů. Specializuje se sice na první republiku, ale jistě u ní najdete něco vhodného. Pokud navíc bude i osobně přítomna, krásně si popovídáte. Doporučuji!

Linie +19645/-3301

4.3.14 21:41

 

Prolezla jsem fler a zaujalo mě toto, tohle, a tohle.
Nejsem si jistá, jestli to není zbytečně drahé, ale tak snad to poslouží alespoň jako inspirace.

Judy24 +22732/-1925

5.3.14 08:21

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek