puntíky a doplňky ?

Vložit odpověď
-Anabell

14.2.13 08:13

Ahoj,
chystám se na ples v těchto šatech, jenom teď řeším co k nim - doplňky, boty a kabelku/psaníčko. Šaty jsou samy o sobě dost výrazné tak se bojím abych je nepřekombinovala.
Přemýšlela jsem o klasice bílé korálky(kuličky cca 1 cm) na krk i uši a černé botky s podpatkem a černé psaníčko nebo něco výraznějšího á la 60 léta - třeba červené baleríny (vím, že na ples to není úplně ideální, ale tohle je ples kde dlouhou róbu neuvidite na nikom) a červené korále na krk i uši?
Ty štrasové naušnice a dopňky mi k těm puntíkům nějak nesedí.
Poradíte? Díky :)

PS: šaty jsou celé černé s bílým puntíkem i vzadu.

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

Na krk bych si nic nedávala, myslím, že by to zbytečně konkurovalo mašli, která je hezká a zajímavá.
Psaníčko - nebála bych se nějakého výrazného, ale hodně záleží na vašich možnostech, barevném typu a také nabídce obchodů (sama bych se koukla např. fuchsiovém).
Boty - pokud máte vhodné černé, tak ty.
Uši - nějaké hezké náušnice, třeba ty perly.

MUDr.Lant +4367/-565

14.2.13 08:57

 

Puntíkaté šaty a kulaté korálky jsou pro mě taková klasická, trošku už až nudná kombinace na léto. Na ples bych to být vámi pojala jinak. Líbily by se mi třeba černé lodičky, barevné psaníčko (tyrkysová, modrá, fialová, prostě jakákoli výrazná barva) a náušnice ve stejné barvě.

firefly +5489/-789

14.2.13 21:37

 

Vhodnost délky šatů asi nemá smysl komentovat, bylo to tu již rozebíráno x-krát…

Takže k puntíkům bych opravdu asi zvolila něco ve stylu bílých perel - takže na krk perlový náhrdelník, do uší jen „pecky“ z perel, na nohy černé lodičky a a bílé psaníčko do ruky… červenou bych já osobně nevzala na ples ale na nějákou akci s přáteli…

ajuna +1895/-266

14.2.13 08:52

 

Podle mě nejsou perly k puntíkům originální. Když má někdo puntíkované šaty, skoro vždycky má perly. Já bych k tomu viděla doplňky v tmavě modré (klidně i boty) + stejnou barvu nehtů. Souhlasím, že krk bych nechala holý. Odstín bych si představovala nějaký takový: http://static.sashe.sk/photos/c/1/7/3/7/c-1737256_e5a39e6e72.jpg

tereza.ondr +506/-159

14.2.13 11:54

 

Na ples nemusíte mít zrovna dlouhou róbu, ba naopak pokud jde partner v klasickém obleku tak jsou vhodné krátké šaty ( pokud se nepletu ). Ale ty krátké šaty pořád ještě zakrývají kolena. Pak už jsou to takovéto nevhodné minišaty.
Ale co - jdete na ten ples vy a šaty jsou to pěkné. Tak bych přidal jen jednoduché černé lodičky a psaníčko, tělové matné silonky ( ! ), a do uší ( a asi i na krk ) perly. Mimo perel, bych se ale už vyhnul bílé barvě, jak sama říkáte, šaty jsou už dost výrazné samy o sobě a tlouko by se to.

Jirkátor +16463/-4174

14.2.13 12:01

 

Na uši klidně něco takového, jako má modelka a na krk jedině tak parfém :) korálky radši ne, to už je vážně okoukané :)

KlaudieS +29301/-4307

14.2.13 15:39

 

V podstatě můžete zvolit každou barvu a použít ji na náušnice, boty a kabelku, ale ne všechno najednou, a barvu zvolit s citem. Červená je univerzální a okoukaná, nebála bych se i jiných odstínů. Náušnice bych zvolila decentnější, spíše pecičky než visací, a na krk bych nic nedávala. Černé lodičky, modré/červené/atd. psaníčko a náušnice ve stejném odstínu by mohly udělat dobrou službu, nebo černé náušnice, barevné lodičky a psaníčko, případně jednu náušnici bílou, druhou černou, jednu lodičku černou, druhou bílou -… ne, dělám si legraci ;-) Každopádně neuvažujte o klasické kombinaci ( stříbrná, zlatá, perly), když už jdete v takových šatech, přiznejte to i ležérnějším drdolem a doplňky.

Hyacinta +784/-85

15.2.13 20:05

 

Tento článek je o kombinaci černobílých puntíků, třeba pomůže :)
http://www.fashionpie.cz/…ne_jaro.html

FashionPie +15/-5

28.3.13 00:48

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek