Reklamace prošoupaných kalhot?

smrtonoška

22.10.12 20:30

Zdravím, dneska jsem při praní zjistila nemilou věc - manžestrové kalhoty od Marksa a Spencera, co si přítel pořídil cca před měsícem jsou v rozkroku a na zadku totálně prošoupané. Na to, že za ně dal devět stovek, bych čekala nějakou lepší kvalitu…

Napadlo mě jedině je jít reklamovat (opravit to asi nejde), ale nechci se zbytečně ztrapnit. Máte zkušenosti s podobnou reklamací?

(Někdo si možná řekne, že je to blbost, jenže pro studenty není 900 ká tak úplně málo, k tomu jsme ty kalhoty sháněli docela dlouho a mrzí mě, že takhle dopadly po pár nošeních…)


Reklama

 

Docela tomu rozumím, mám podobnou zkušenost, přítel prošoupak manžestráky z HM. Tam se na nás při reklamaci dávali jako na opice co právě přiletěli z marsu, ale reklamaci nám uznali - bohužel jen ve formě poukazu na nákup v HM za stejnou částku.
Reklamaxi by vám určitě uznat měli, ale těžko říct jestli nabídnou nové kalhoty, tu peněžní kartičku nebo peníze (s tím bych nepočítala).

SweetieCH +1836/-793

22.10.12 20:59

 

Já jsem před lety reklamovala v orsay manžestrové kalhoty, po pár týdnech jakoby vypadaly „chloupky“ a zůstala jen síťovina, neměli s tím jediný problém, nabídli vrácení peněz nebo výběr jiného zboží, že jde o vadu materiálu… určitě bych tam zašla, obzvlášť pokud je to po krátké době nošení.

ajuna +1890/-265

22.10.12 21:07

 

Reklamovat jděte, sice si budou hrát na důležitý, že reklamaci vyřídí až za třicet dní (ano, mají na to nárok) ale na 99% ji vyřídí pro vás kladně.

miichalka +874/-138

22.10.12 21:29

 

Manšestráky jsem se stejnou vadou reklamovala asi po dvou dnech nošení (takže neprané a opravdu nekvalitní), tehdy se jednalo o Jeans club. Výměnu za jiné zboží mi nabídli okamžitě, kdybych chtěla peníze, tak bych si musela 30 dní počkat. Každopádně bez problému.

Barbuchaa +1239/-217

22.10.12 22:07

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Metalické odlesky vládnou letošnímu létu

Metalické kabelky jsou zvlášť pro léto vždy velmi aktuální. Jednak... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
5 typů kravatových uzlů

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Můžete mít sebekrásnější kravatu, ale pokud místo uzlu vážete... Celý článek


Reklama