Rozchodí se špičaté lodičky?

Baunk

07.01.15 23:49

Prosím vás o radu: k Vánocům jsem dostala tyto kožené semišové lodičky značky Hogl. Hrozně se mi líbí, na délku jsou mi akorát, jsou mi ale dost těsné ve špičce. Snažím se je rozchodit doma, ale vzhledem k tomu, jak je špička úzká, se mi zdá, že to ani nemá jak povolit. Byla jsem tedy v obchodě, že si je vyměním za boty o půl čísla větší - ty se mi ale už při zkoušení vyzouvaly - a co teprve, kdyby povolily.. Takže jsem zpátky odešla s původními lodičkami s tím, že se je ještě pokusím rozchodit. Zatím ale vždy po půl hodině nošení čím dál tím víc trpím a něšťastně kroutím prsty u nohou.. Nemám se spičatými lodičkami žádnou zkušenost, tak nevím, jestli si je mám nechat a jestli opravdu povolí? Nebo je nepohodlí pro prsty krčící se ve špičce u těchto bot obvyklá daň za krásu? Mám poslední dva dny na rozhodnutí, jestli si nechat vrátit peníze. Děkuji za rady!

Najdete v encyklopedii: Černá barva


Reklama

 

Ať je to obvyklé nebo neobvyklé, když Vám nevyhovují a máte možnost je vrátit, tak je vraťte. Život je moc krátký na to, aby člověk trpěl v botách, které mu nesedí.

Baunk: Odpověď mi pomohla, děkuji!

benyka +73493/-20102

08.01.15 01:02

 

špičatou špičku neroztáhnete, a když jo, tak postranách budete mít boule od prstů a dřít to bude stejně, vlastní zkušenost. Špičatá špička je u lodiček krásná, ale hrozně nepraktická. Ty boty vraťte.

Baunk: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Kapitan Amerika +1762/-428

08.01.15 09:09

 

Boty vraťte. Nepohodlné boty byste stejně dříve či později přestala nosit, to si raději za vrácené peníze kupte jiné, o kterých při chůzi ani nebudete vědět.
Prsty Vás netlačí proto, že by Vám boty byly malé nebo z nekvalitního materiálu, ale může za to tvar špičky. Špičatá špička prostě nemá dostatek místa, a proto neumožňuje prstům poskládat se tak, aby nedocházelo k otlakům, dření atd. U značek jako je např. Hogl tak otlaky nezpůsobuje nekvalitní materiál, ale nesedící tvar boty na konkrétní nohu majitelky.

Baunk: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Harmonika +3118/-468

08.01.15 13:08

 

vyměňte lodičky za větší a kupte si patěnky, jsou měkké, kožené a zabrání vyzouvání

motiva +1237/-268

10.01.15 23:29

Miluna Mia +1299/-737

26.01.15 21:28

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Chanel zahalil Haute Couture kolekci pro jaro 2018 do růžové

V Chanelu se evidentně drží hesla: Jen růžová to může být. Růžová... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Lucie van Koten: Miluju čistě ženské linie a meziválečnou eleganci

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Na svém blogu Lucie van Koten píše o přírodní kosmetice, cestování,... Celý článek


Reklama