S čím nosit černé šaty II.

fialovakostka

22.06.14 17:58

Zdravím :)

Omlouvám se, vyjádřila jsem se nedostatečně a otázku nejde už upravit..

Měla jsem spíš na mysli, jak je zkombinovat tak, aby to nepůsobilo přeplácaně, protože mně se líbí právě tak, jak je má modelka na obrázku - úplně obyčejně. Ale když je mám na sobě já, nějak mi k tomu něco (málo) chybí. Že se k černé hodí barva jakákoli? No, na to bych nepřišla, ale zas jakákoli barva se nehodí ke mně - k mé „vyblité“ barvě kůže a tmavým vlasům, že. A šlo mi hlavně o styl a co VŠECHNO za doplňky. Boty si vzít musím, kabelku víceméně taky, ale dál?

Tak doufám, že jste mě už trošku líp pochopily. ;)


Reklama

 

Tak hlavně bychom potřebovaly fotku těch šatů na Vás i s tím, co k nim chcete. Jak Vám máme poradit, co Vám bude slušet, když vidíme jen ilustrativní fotku na modelce?

Monys01 +3739/-1096

22.06.14 18:24

 

Možná by to potom bylo lepší dát do „Lidi, kteří tápou v módě“, než zakládat další dotaz s tím, že jsme vás nepochopili…

iga +26701/-5128

22.06.14 20:10

 

Já mám z toho dojem, že ty šaty Vám nějak nesedly, asi je radši poslete dál. Já osobně se musím přiznat, že bych taky nevěděla, co k nim, na můj vkus mají totiž příliš nápadný výstřih, který je sam o sobě tvarově dost výrazný a ani by se mi k tomu právě zadny náhrdelník nelíbil. Nejsou černé šaty jako černé šaty. Navíc rukávy maji vsite tak, ze to vypadá, jako by to byly černé šaty končící nad poprsim a na nich černé bolerko, takže cpat na to nějaký další vršek by taky asi nebylo OK. Musím to napsat, ale mně tyto šaty přijdou „preplacane“, a to z důvodů, které jsem uvedla výše, ačkoli na první pohled by se zdálo, že to jsou obycuuniverzální černé satky a budou se dobre kombinovat.

Bačavelmistarý +932/-614

24.06.14 22:57

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Chlupaté papuče vystřídaly huňaté náušnice

Indiánskoamerický návrhář Naeem Khan představil na newyorkském... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama