S čím nosit černé šaty II.

Vložit odpověď
fialovakostka

22.6.14 17:58

Zdravím :)

Omlouvám se, vyjádřila jsem se nedostatečně a otázku nejde už upravit..

Měla jsem spíš na mysli, jak je zkombinovat tak, aby to nepůsobilo přeplácaně, protože mně se líbí právě tak, jak je má modelka na obrázku - úplně obyčejně. Ale když je mám na sobě já, nějak mi k tomu něco (málo) chybí. Že se k černé hodí barva jakákoli? No, na to bych nepřišla, ale zas jakákoli barva se nehodí ke mně - k mé „vyblité“ barvě kůže a tmavým vlasům, že. A šlo mi hlavně o styl a co VŠECHNO za doplňky. Boty si vzít musím, kabelku víceméně taky, ale dál?

Tak doufám, že jste mě už trošku líp pochopily. ;)

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

Tak hlavně bychom potřebovaly fotku těch šatů na Vás i s tím, co k nim chcete. Jak Vám máme poradit, co Vám bude slušet, když vidíme jen ilustrativní fotku na modelce?

Monys01 +3745/-1096

22.6.14 18:24

 

Možná by to potom bylo lepší dát do „Lidi, kteří tápou v módě“, než zakládat další dotaz s tím, že jsme vás nepochopili…

iga +26795/-5134

22.6.14 20:10

 

Já mám z toho dojem, že ty šaty Vám nějak nesedly, asi je radši poslete dál. Já osobně se musím přiznat, že bych taky nevěděla, co k nim, na můj vkus mají totiž příliš nápadný výstřih, který je sam o sobě tvarově dost výrazný a ani by se mi k tomu právě zadny náhrdelník nelíbil. Nejsou černé šaty jako černé šaty. Navíc rukávy maji vsite tak, ze to vypadá, jako by to byly černé šaty končící nad poprsim a na nich černé bolerko, takže cpat na to nějaký další vršek by taky asi nebylo OK. Musím to napsat, ale mně tyto šaty přijdou „preplacane“, a to z důvodů, které jsem uvedla výše, ačkoli na první pohled by se zdálo, že to jsou obycuuniverzální černé satky a budou se dobre kombinovat.

Bačavelmistarý +946/-618

24.6.14 22:57

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek