Sako k šatům - jaké a kde sehnat?

Vložit odpověď
marple

1.3.13 23:47

Ahoj! V dubnu jdu kamarádce svědčit na svatbu. Ráda bych si vzala tyto šaty, které jsem už jednou jako svědkyně užila. Jelikož svatba bude v dubnu, řeším sáčko. Jaká barva by se vám zdála ideální? Mně by se asi nejvíce líbila ta nejteplejší oranžovorůžová, která je na šatech, protože mám ještě jednu pouzdrovou sukni, ta je jako ty světlé teplé barvy na šatech, čiliže bych to měla pak dobře kombinovatelné. Jaký střih byste mi radily? - A hlavně, mohu já vůbec sehnat na sebe v konfekci sáčko, když jsem vysoká 180 cm, to znamená rukatá a nohatá? :-) Máte prosím nějaký tip? Asi budu muset vyhledat švadlenu, viďte… Díky za rady!

Najdete v encyklopedii: Šaty pro těhotné nevěsty

 

K šatům by se mi nejvíc hodila lososová (viděla jsem v Lindexu) nebo oranžová-vzhledem k tomu, že jde o svatbu (jinak by šla i petrolejová). Já mám taky 180 cm a řeším to saky s 3/4 rukávy-buď si je nechám zkrátit nebo ohrnu-v konfekci jsem ještě neviděla sako, které by mi padlo.

Yla +1334/-199

2.3.13 00:00

 

Lososová by byla krásná. Pokud to chcete jen na tuhle příležitost a nelimituje vás potřeba nějak to sako unosit i dál, popřípadě víte, že takovouhle barvu využijete a zkombinujete i na jiné akce.

aailyyn +8057/-1745

2.3.13 12:51

 

Saty jsou opravdu nadherne. Ovsem svedcit bych v nich sla mozna v parnem lete nebo kdyby me o to nevesta prosila na kolenou…vidim je, jak v nich jdu v lete do prace, za zabavou, proste vsude, jen na to „svedceni“ ne.Jinak barvu saka bych volila podle nektere z barev na satech, podle nalady ci pripadne preference a klasicky jednoduchy strih.

c.svetlana +122/-44

2.3.13 09:15

 

Zvolila bych jakoukoliv z barev, které jsou na šatech, podle toho jaké bude k sehnání.

KacaStar +210/-55

4.3.13 16:29

 

Ta tmavší oranžová (či lépe lososová) by mi k téhle příležitosti pasovala víc než jiná z těch barev, co jsou na šatech. Přece jen ty květy jsou dost dominantní a jiná barva by se s tím mohla docela třískat. Ale každopádně si před svatbou natočte vlasy na velké natáčky (nebo si za tímto účelem zajděte ke kadeřnici), aby vlasy získaly lepší objem. Ten účes na druhé fotce celkový dojem trošku zabíjí… Nic platno: zbytečně se neříká „vlasy - koruna krásy“, takže věnujte pozornost i tomu. ;-)

atrix +2994/-590

5.3.13 08:53

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek