Šátek pro přítelkyni

Vložit odpověď
Majke

16.10.14 15:08

Ahoj všichni,

chtěl jsem pro přítelkyni vybrat nějaký pěkný šátek (pashminu) a zabrouzdal jsem na tenhle eshop a líbí se mi tam celkem jejich sortiment: http://www.cottisi.cz/…kolekce.html.

Jelikož na to nemám moc oko, tak bych potřeboval radu, kterou barvu nebo vzor by jste vybrali :D Jsem jenom chlap a chtěl bych ji trošku potěšit. Přítelkyni je 25 a chodí moderně oblečená.

Díky všem za případnou radu a tady posílám ještě pár kousků, které se mi líbí, tak se kdyžtak koukněte, jestli by jste něco vybrali a nebo pošlete vlastní návrh :D

Jsem teď v Praze, takže to mám k nim do té prodejny celkem kousek a potřeboval bych to vybrat do příštího týdne, protože pak už to nestíhám :-)

Najdete v encyklopedii: Příležitosti

 

Koukněte jí do skříně, jaké barvy nosí a podle toho vybírejte nebo se zkuste nenápadně vyptat na její oblíbenou barvu, určitě nekupujte barvu, která se líbí Vám, protože ta se jí nutně líbit nemusí (a taky se jí nemusí k ničemu hodit). Jinak kvalitní pashminu určitě unosí, toho bych se nebála.

Majke: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Bongani +2181/-327

16.10.14 17:39

 

Určitě se jí podívejte do šatníku a zjistěte, jaké barvy převážně nosí. Pokud nemá jedinou růžovou věc, tak pravděpodobně nemá ráda růžovou a pašímu té barvy by nenosila… atd.
Moderně oblečená, to je opravdu široký pojem, takže na základě stylu Vám zřejmě nikdo neporadíme :D.
Ještě mě napadá jedna věc, totiž pokud se Vám přítelkyně líbila v oblečení nějaké určité barvy, myslíte si, že jí nějaká barva sluší, tak bych vybrala tu, protože takový dárek můžete naservírovat rovnou i s komplimentem o tom, jak krásně v téhle barvě vypadá.
Ať se výběr povede :)

Mirt +7887/-553

16.10.14 23:13

 

mně se líbí všechny, ale jde spíš o to, k jakému oblečení ji bude přítelkyně nosit (zejm. barva) a jaký je typ. Já jsem letní typ (světle hnědé vlasy, šedozelené oči, světlá pleť dorůžova), nejvíc by se mi do šatníku hodila a slušela mi ta druhá, pak ta první, poslední spíš ne…

Majke: Odpověď mi pomohla, děkuji!

kohlida +1469/-332

16.10.14 15:21

 

Ano, kvalitní pasminu jistě unosi, navíc je to moc pěkný dárek.
Myslím, že ty barvy, co jste poslal jsou moc pěkné a vcelku snadno kombinovatelne. Jestli si chcete byt 100% jisty, kupte něco nevzorovaneho.

Já vaši přítelkyni neznám, ale osobně se mi moc libi tenhle: http://www.cottisi.cz/…-hjd002.html

Majke: Odpověď mi pomohla, děkuji!

teetee +5637/-1380

16.10.14 19:00

 

Tak takhle vám asi nepomůžeme… Chtělo by to podrobnější popis. Jak vaše přítelkyně vypadá (barva očí, vlasů atd.), protože jí určité barvy nemusejí slušet a taky samozřejmě to záleží na tom, co nosí a jak by chtěla ona sama nosit ten šátek. Určitou sázkou na jistotu by nejspíš mohla být nevzorovaná pašmína v nějaké neutrální barvě (např. šedá). Ale je možné, že si potrpí na minimalistické oblečení a výraznější doplňky (mně osobně by narozdíl od předchozí odpovídající slušela ta výrazně tyrkysová a i by se mi hodila do šatníku) nebo by takhle nadčasový kousek naopak spíš ocenila v nějaké ke všemu použitelné barvě, protože nevíme, zda třeba ještě svůj styl oblékání teprve nehledá. Nebo má nějakou barvu, kterou má zvlášť ráda a nakupuje si oblečení převážně v ní, takže byste jí dalším kouskem udělal radost. Těžké radit.

aailyyn +8057/-1745

16.10.14 22:24

 

Nejsem velká odbornice, ale není cena okolo 1600 Kč za hedvábnou šálu málo? Zvlášť podle popisu na jejich stránkách bych čekala minimálně dvojnásobek: „Právě nyní vám nabízíme exkluzivní limitovanou kolekci hedvábných šál, kterou nám na základě našich požadavků vyrobili v jedné malé továrně na hedvábí uprostřed Asie. Výroba šál je ruční prací šikovných profesionálů, kdy šály jsou vyráběny na dřevěných stavech pod širým nebem. Továrnu jsme osobně navštívili a kvalitou výrobků jsme byli naprosto okouzleni.Věříme, že koupí této šály oslníte nejen sama sebe, ale i celé vaše okolí.“

Birgit +106/-19

17.10.14 21:51

 

Z jejich stránek jsem si kupovala šátek a jsem s ním mco spokojená. Osobně se mi třeba zrovna líbí hned ten první, který máte na fotce. Ale jak už tady bylo zmíněno, záleží, co má ráda vaše přítelkyně, jaké nosí barvy, jestli nosí šátky. Je to složitější, takto vybírat dárek, na jednu stranu to má být překvapení a chcete něco vybrat sám a na druhou riskujete, že se netrefíte do vkusu.

Nellis3 +30/-127

26.10.14 13:29

 

Zasada nakupování dárků - nekupujte nic co nejste schopen sám vybrat…,že chodí ,,moderně oblečená,, to je tak široký pojem a nic konkrétního to neznamená…

vlm +63714/-9269

16.10.14 17:18

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek