Šaty - doplňky a vhodná příležitost

Vložit odpověď
adlik

15.1.13 09:57

Dobré dopoledne všem,

koupila jsem si minulý týden tyto šaty. Jsou krásné (přijde mi, že ve skutečnosti vypadají ještě lépe), jen si nevím rady s doplňky a s botami. Hodí se spíše boty s otevřenou špičkou nebo lodičky? A co nějaké ty doplňky?

Plus si nejsem moc jistá, na jakou příležitost se tyhle šaty hodí. Vhodné mi přijdou na pracovní večírky apod., ale nejsem si jistá ohledně ostatních událostí. Na ples mi příliš vhodné nepřipadají. Co myslíte vy? A co na svatbu? (Skorošvagrová se vdává a zatím lepší šaty nemám.)

Děkuju předem za odpověď.

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

Na ples rozhodně ne. Boty bych volila podle formálnosti akce- na večírek s otevřenou špičkou, do divadla s uzavřenou. Z doplňků: náramek, nebo něco dlouhého na krk, naušnice jen nějaké střídmé. Krajka na šatech je dost výrazný prvek, tak bych byla s doplňky opatrná (na méně formální akce by se možná sneslo něco výrazně barevného- na krk, nebo na ruku, nebo boty). Černá se na svatbu moc nehodí, ale pokud jiné nemáte, tak proč ne.

llolla +20399/-3436

15.1.13 10:10

 

Divadlo, koncerty, večírky, dobrá restaurace…Svatba ne, tam by byly vhodnější světlé šaty, máte příležitost si je pořídit.

Linie +19645/-3301

15.1.13 10:07

 

Myslím, že se vdává sestra autorčina přítele. :-)

Jinak šaty jsou moc krásné a připojiji se k ostatním, do divadla, na večírek ano, na ples a svatbu ne.

martinarie +576/-281

15.1.13 11:30

 

Když se skorošvagrová vdává, nebylo by jednodušší napsat, že bratr se žení? :-) Jinak šaty hezké, já bych je nosila i do práce (pokud jste někde v kanclu) třeba se svetrem (vypadaly by jako sukně) nebo hopsafráčkem, aby bylo vidět, že jsou to šaty, takže i pro všední nošení, jen bych maličko „shodila“ krajku. Doplňky bych neřešila, spíš dala podle příležitosti výraznější náušnice nebo hodinky, jinak asi nic, není to potřeba. Vzala bych k nim jak lodičky, tak i kozačky s nízkou podrážkou (klidně i maličko robustnější, aby byl kontrast). Co se týče společenských událostí - do divadla určo, večírek rozhodně ano, na večer tudíž určitě, jen na ples to moc nevidím. Šaty jsou hezké, můžete s nimi dělat zázraky. Na svatbu bych ale černé nevzala. :-)

corrigan +16866/-9380

15.1.13 11:07

 

Já si myslím, že šaty se na svatbu vzít dají. Nikde není psáno, že na svatbu se nesmějí brát černé šaty, asi existují i vhodnější barvy, ale hlavně když to není bílá. Jinak „slavnsotností“ jsou na svatbu přiměřené. Na svatbu nemají být večerní leklé věci, ale hezké denní - v tomto směru myslím ok.

Osmikraska +4947/-1627

15.1.13 13:44

 

Já mám velmi podobné a byla jsem v nich zatím:
1. na vernisáži obecní výstavy,
2. na pohřbu.
Chystám se v nich:
3. na ples.

Pirek +131807/-37028

15.1.13 14:00

 

Jé, po takových už delší dobu koukám, mohu se zeptat, kde se dají sehnat?
A abych nebyla OT, tak dle mě jsou šaty dost univerzální a hodí se na jakoukoli příležitost, pak s ohledem na to bych volila doplňky. Jediná svatba mi nepřijde úplně vhodná a to kvůli té černé.

Verys-ek +2011/-1094

18.1.13 11:19

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek