Šaty - Jitka Asterová Hvězda roku 2012

Vložit odpověď
Bebunka

20.9.12 14:49

Dobrý den,

chtěla bych Vás poprosit o radu. V listopadu budu mít promoci a chtěla bych si nechat ušít podobné šaty, jaké měla Jitka Asterová na vyhlašování Hvězdy roku 2012 na Tv Barrandov (viz foto). Dlouhé rukávy, odhalená ramena, pouzdrová sukně ke kolenům a bez té šílené květiny ,) Na kolik by takové šaty vyšly a doporučíte nějaké krejčovství v Praze?

Samozřejmě chápu, že se cena bude odvídet od látky, ale já nemám žádnou zkušenost, takže ani nevím, jaká látka by byla vhodná.

Děkuji

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

Vím, že se na to neptáte, ale nám na promoci výslovně NEdoporučovali odhalená ramena. Možná to není váš případ, protože přes vás hodí nějaký ten hábit a šaty ukážete až na hostině, ale pokud v nich budete pobíhat přímo po aule, zkusila bych se nad tím ještě zamyslet, resp. si o zvyklostech na promocích vaší školy něco zjistit.

prettywoman +539/-158

22.9.12 00:08

 

šaty jsou moc fajn! líbily by se mi i v dlouhém provedení jako plesové… počkám si na rady:)

elesse +1755/-400

21.9.12 17:21

 

Sice nejsem z Phy, ale myslim ze parkrat se tu uz nějaké pražské krejcovstvi probírali… Stačí se možná podivat na starší příspěvky a obehnou tyto krejcovstvi… Tim pádem se dozvite jak cenu (každá krejcova si za to řekne jinak a může se to i zatraceně lišit) a nepochybně vám doporučí i látku, popřípadě i nějaké jiné strihy k daným latkam…

BarunkaN +483/-175

21.9.12 23:26

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek