Šaty - koupit/nekoupit

Vložit odpověď
mala.svetluska

4.10.13 19:34

Opravdu moc se mi líbí šaty na dole vložených odkazech ALE nejsou na naše ulice moc extravagantní? Respektive nejsem si jistá, jestli bych těmito šaty nepůsobila moc výstředně. Jinak je mi 23 let, vysoká jsem 174 cm a řekla bych, že mám celkem hubenou postavu

Najdete v encyklopedii: Příležitosti

 

ale notak… extravagantní? neobvyklé, možná.
1. „naše ulice“ je opravdu hodně široký pojem. je asi dost velký rozdíl mezi centrem Prahy/jiného velkého města a okrajovými skoroažvesnicovými částmi/menšími městy atp.
2. pokud nechcete působit výstředně, kupte si obyčejné kalhoty nebo džíny a obyčejné triko a máte to.
3. pokud váháte, pak se vám lehce stane, že si je koupíte a budou ležet ve skříni.

4. pokud vhodně zvolíte boty a kabelku (za mně jednoduché, jednobarevné v jedné z barev na šatech), popř. doplňky (raději moc ne) a celek bude působit hezky a upraveně a hlavně, budete si v nich jistá(!) nevidím důvod, proč si je nepořídit.

(mimochodem mně se moc nelíbí, první vzorem, druhé střihem)

mala.svetluska: Odpověď mi pomohla, děkuji!

+/-

4.10.13 20:06

 

můžu podat vyjádření k těm druhým s akváriem, toužím po nich už asi rok a obkukuju je na ebay, ale nekoupila jsem si je, přestože mám o 10 cm méně, než vy. nejsem si momentálně jistá jejich délkou, ale myslím, že při vaší výšce by vám padly leda jako tunika. jsou totiž děsně krátké (proto je tolik lidí na ebay prodává).
jinak ten vzor je úžasný a bral abych je všemi deseti.
ty první se mi už moc nelíbí, přijdou mi dokýčovita (hlavně asi kvůli andělíčkům :-)

Jiná Realita +246241/-57511

4.10.13 22:09

 

Záleží na nositelce a celkové kombinaci od bot přes kabát až po kabelku. Na tom, jak se v nich dotyčná sama cítí. Znám spoustu módních kousků, které samy o sobě na někom vypadají extravagatně, což je dané tím, že je vidět, že sama nositelka se v nich moc necítí, protože není zvyklá na to poutat pozornost, zatímco jiná žena je vnímá jako přirozenou součástí sebe samé, a přesně tak to navenek působí a vyvolává pocit v druhých, na někom budou zase vypadat tak, že si o dotyčné pomyslím, že má šmrnc a nebudu daný kousek vnímat údivně. Dobrým příkladem je Boo a její banánová bunda . Na mě by vypadala extravagantně až výstředně a nebojím se říct divně až ujetě, zatímco k Boo sedí tak, že mě satná bunda nijak nepohoršuje, naopak tu bundu na ní za extravagantní nepovažuji. Ona ji tzv. umí „vynést“. Tím chci říct, že záleží, kdo daný kousek má na sobě a jak to dokáže sladit jako celek.

mala.svetluska: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Harmonika +3141/-470

4.10.13 20:11

 

Řekla bych, že doplňky jsou v tomhle případě vedlejší. Takové šaty se dají nosit, pokud vy sama jste hodně výrazná. Prostě váš obličej musí i tak zaujmout víc než ten vzor. Pak klidně, ale jestli ne, tak bych si to rozmyslela, nechtěla bych, aby lidi říkali „tak jsem potkal děsně zvláštní šaty“.

mala.svetluska: Odpověď mi pomohla, děkuji!

+/-

4.10.13 22:19

 

Nejde o to, jak se na Vás v těch úžasných šatech bude dívat okolí, ale jak se v nich cítíte Vy. Pokud se bojíte, že budete působit příliš výstředně, pak to asi není model pro Vás, těžko se s ním sžijete.

Betty J. +32767/-3909

5.10.13 08:24

 

Co je nebo neni vhodne na nase ulice, tak tim bych se opravdu nezabyvala. Rozhodne lepsi podobne vyrazne kousky, nez stejnokroj typu koukajici podprsenka a dziny s pretekajicimi speky :)
Ty druhe saty bez rukavu jsou nadherne, pokud se vam libi, smele do nich!

madline +877/-230

5.10.13 18:31

 

já jsem jen o rok starší, ale poněkud menší a zřejmě krapet silnější. mít tvoje míry, nosila bych je bez váhání :-)

mala.svetluska: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Losille +39/-28

4.10.13 20:00

 

Já bych se jich nebála (ani jedněch), jen je prosím už nekombinujte s ničím nápadným. Jednoduché, jednobarevné věci. Pak budou vypadat skvěle a výstřední nebudou. Počítejte ale s tím, že trošku pozornosti přitáhnou (dle mě pozitivní pozornosti).

mala.svetluska: Odpověď mi pomohla, děkuji!

vias +8420/-2384

5.10.13 18:56

 

Ty druhé jsou skvělé(i když ty první si naživo taky umím představit). Přijde mi, že se dají pojmout hned několika různými způsoby. Já bych šla směle do nich a nad tím, jestli nepřitáhnou moc pozornosti, bych se nepozastavovala. Nechápu to obecné přesvědčení, že to co je neobvyklé, výstřední musí být špatné.
Záleží však hlavně na vás. Šaty se musí stát vaší součástí, co vás samou doplňuje, nikoliv přehlušuje.

mala.svetluska: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Vroony +487/-215

6.10.13 13:12

 

Koupit!! A hned! :)

Staniela +505/-298

6.10.13 20:57

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek