Šaty na matur. ples

Vložit odpověď
minimini

8.2.15 00:32

Prosím o radu :)Jake doplňky,Boty,uces k šatum na fotce.A zda jsou boty na obrazku vůbec vhodne na maturitni ples:/.Rada bych si vzala nejake stribrne podpatky,ale nevím zda v tom vydrzim celý vecer:) Dekuji

Najdete v encyklopedii: Jak vybrat šaty na ples

 

1. Boty na fotce jsou podle mě na ples zcela nevhodné. Lodičky budou lepší volbou a určitě nebudou méně pohodlné než ty na obrázku.
2. Vlasy by se mi líbily vyčesané např. do nějakého jednoduššího drdolu, nebo nějak slavnostněji zapletené. Možností je spousta. Určitě bych je nenechávala rozpuštěné (a rozhodně bych nedávala korunku).
3. Vzhledem ke zdobenému vršku šatů bych to s doplňky nepřeháněla. Náhrdelník bych vynechala a zvolila nějaké jednodušší náušnice.

minimini: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Roseline +33399/-3959

8.2.15 09:39

 

Boty 100% ne! A určitě bych k tomu nedávala černé lodičky, jak tu někdo psal. Spíše nude nebo nějaké stříbné a s uzavřenou špičkou. Účes je možný téměř jakýkoliv. Buď jednodušší drdol, nebo vlasy spletené na bok a pod. K tomuto střihu si myslím sedí skoro všechno. Jen vlasy nenechávat rozpuštěné.

minimini: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Cleira +785/-156

8.2.15 16:21

 

boty z obrázku určitě ne, nejlepší by k tomu byly ty stříbrné - páskové střevíčky nebo taneční boty, které jsou navíc ještě pohodlné (jsou však drahé, takže pokud jinak neplánujete obrážet plesy či tancovat v budoucnu, tak to je asi zbytečná investice), případně lodičky, klidně na nižším podpatku.
na krk určitě nic, to by se se šatami tlouklo, vlasy vyčesat do ledabylého či zvlněného drdolu (ne příliš utaženého u hlavy - něco jako obrázky výše) + nějaké štrasové náušnice, stříbrné či saténové tělové psaníčko

scarlete +2643/-1465

12.2.15 17:19

 

Nejdříve bych vyměnila boty (tyto jsou vhodné tak do strip-baru) - nude lodičky, nebo černé, do ruky psaníčko stejné barvy. Už bych nedávala žádné „okázalé“ šperky, na krk nějaký jednoduchý řetízek a náušnice také jednoduché. Účes je jasná volba - vyčesaný drdol.

minimini: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Lenicka07 +954/-445

8.2.15 09:50

 

Mě by se k tomu líbil nějaký romantický drdol, ale ne jen přísně svázaný. Lodičky bych si vzala nějaké páskové stříbrné. A klidně větší visací náušnice.

ip.kkk +766/-382

11.2.15 20:51

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek