Šaty na maturitní ples na maloměstě

Vložit odpověď
Yitka

29.1.15 15:24

Drazí radící,
prosím o váš názor, zda se tyto čtyři roky staré šaty dají ještě použít na maturitní ples vzdáleného příbuzného, nebo je to už mimo mísu. Je mi třicet… Jsou trochu pomačkané, ale to vyžehlím.

Najdete v encyklopedii: Jak vybrat šaty na ples

 

Já myslím, že dají. Uměla bych si představit lepší, na druhou stranu, kdybych sama doma jiné neměla, tak bych si v nich na plese na maloměstě hloupě nepřišla. Dlouhé jsou dostatečně, ten rozparek taky nevypadá, že by vám něco nevhodně odhaloval. A na to, že to nejspíš není žádný prvotřídní satén, to zpracování taky jde. Pokud byste nové šaty už po plese neunosila (znám i lidi, pro které jedinou příležitostí vzít si na sebe slavnostní oblečení byla vlastní svatba a pak svatba jejich dětí a šmitec), tak myslím, že v tomhle případě by bylo zbytečné je kupovat. Akorát se zkuste vyhnout černým lodičkám, to by si spolu nerozumělo.

Yitka: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

29.1.15 15:40

 

Mně se zdají úplně super… určitě ne s černými doplňky, ale jinak mi přijdou vhodné. A možná ještě zazáříte mezi ostatními s šaty z tričkoviny s délkou těsně pod zadek ;-)

Nitouche +115/-78

31.1.15 09:38

 

Už jsem sice viděl i hezčí, ale myslím si, že na tom plese uvidíte mnohem horší. Vemte si k nim stříbrné lodičky a psaníčko a klidně v nich jděte.

Jirkátor +16464/-4174

3.2.15 14:01

 

Upřímně, máte-li čas, zkusila bych sehnat univerzálnější šaty typu malé černé (ne nutně černé, hezká a použitelné je spousta barev - královská modrá, různé zelené odstíny, pudrová apod. :), které určitě užijete i jindy (divadlo aspol.) Tyto na špagetových ramínkách se mi moc nelíbí, i když to vyloženě peklo není :) Když už budete schánět nečerné společenské boty (jak píše andriedvorakova černé by nešly), šaty můžete koupit taky :)

Holkazpodkroví +2876/-769

29.1.15 16:40

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek