Šaty na plesy

Vložit odpověď
Puntíkatá koala

20.11.13 15:34

Dobrý den,
vím, že je to ještě brzy, ale začínám uvažovat nad šaty na letošní plesy. Předem chci zdůraznit, že jsem sedmnáctiletá studentka a plesy myslím maturitní(u nás je například nepsaným, že ten, kdo není maturantka, vyjma rodičů nemá dlouhé šaty, ty nosí hlavně maturantky) :).
Hrozně se mi líbí „retro“ šaty, jednoduché, po kolena, se spodničkou, jedny jsem si sice ušila, ale na ples bych v nich nešla, natolik si nevěřím.
Moje představa je asi taková:

Nejraději bych je měla v královské modré(jsem blondýna), nebo v černé.
Jaký je Váš názor? :)

Najdete v encyklopedii: Jak vybrat šaty na ples

 

Libi se mi vsechny krome tech z toho posledniho odkazu - u tech se mi nelibi, jak se ta latka leskne. Byt vami bych sla spis do te kralovsky modre nez do cerne. Je vam 17, tak nac se halit do cerne. Jestli chcete, tak sem nahrajte ke zhodnoceni i ty saty, co jste si usila (klido i do nejakeho toho Burda vlakna o siti). Ja myslim, ze kdyz pekelnice uvidi, ze je vam teprve 17, tak budou co se kritiky tyce shovivave a (pokud bude treba) daji nejaky ten tip, jak saty treba vylepsit ;)

Puntíkatá koala: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Zebra33 +24048/-2176

20.11.13 17:09

 

Taky mi je 17, taky jdu jako doprovod na maturitní ples a taky sháním šaty. Mám doma i dlouhé z plesu z tanečních, sice jsou obyčejné, jednoduché, splývavé, ale mám na ně stejný názor jako ty. Já si budu kupovat asi normální z řetězců Orsay, Reserved, H&M, ceny tam mají dobré a šaty - ač se někomu zde můžou zdát jako navýsost nevhodné - pěkné. Jestli se ti tyhle retro líbí, tak v nich klidně běž, ale mně přijde, že by si v nich vypadala zbytečně starší, v těch posledních určitě. Jinak bych zvolila asi ty třetí, ty růžové, černé jsou zbytečně moc tvrdé.
Chtěla jsem jenom přidat svůj komentář, aby si slyšela i názor od někoho jiného než od milovnic retra :)

Puntíkatá koala: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Viktorie H. +5819/-1935

20.11.13 17:02

 

Já osobně bych šla do těch prvních. Jsem taky blondýna (a bohužel bledá jak pár dní po smrti), ale já mám černých šatů spousty a když se dobře nakombinují, tak vypadají dobře ;)

Puntíkatá koala: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Niccika +150/-57

20.11.13 18:14

 

Jednoznačně ty modré ( 2. odkaz ).

Puntíkatá koala: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Jirkátor +16463/-4174

21.11.13 06:27

 

Mně se líbí také ty modré (2. odkaz) a pokud by se ten pásek dal dát pryč, klidně bych ho zkusila nahradit širokou saténovou stuhou s mašlí (uvázanou vzadu či vepředu) tyrkysové nebo mentolové barvy, která by se mohla zopakovat na doplňcích.

Puntíkatá koala: Odpověď mi pomohla, děkuji!

marketuska +1955/-284

21.11.13 12:00

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek