šaty na sestřinu svatbu

moneybelly

22.02.13 22:56

V létě se chystám na svatbu své sestry a sháním šaty pro sebe, ale nevím, jaké jsou vhodné pro takovou příležitost. Je mi 18, mám světlé vlasy po ramena, normální postavu. Máte tipy, co se hodí (popřípadě jaké doplňky)? Díky :)


Reklama

 

V podstatě jakýkoliv střih, který vám sluší (pouzdrové, splývavé, padesátá léta) nejlépe v pastelové barvě a délce pod kolena nebo po kolena. Zkuste si zjistit jestli bude mít svatba nějaké barevné ladění ať se Vám šaty „netlučou“ s výzdobou ( zelenkavá/lila je v pohodě lila/meruňková už moc ne).

Daniela1991 +971/-245

23.02.13 09:37

 

jen bych ještě doplnila, že pokud bude svatba v kostele, tak nezapomeňte na to, že všechny ženy kromě nevěsty by měly mít zahalená ramena. Jen barva jako smetanová, bílá, odstín vanilky je pro nevěstu.

Zuza279 +185/-58

23.02.13 11:48

 

No ono s radami asi hodně závisí na představě nevěsty a ženicha o tom, jaká že ta svatba vlastně vůbec bude/měla by být. Jestli si nevěsta chystá vzít krátké šaty, určitě si vezměte také krátké. Pokud bude mít dlouhé s bohatým zdobením, můžete si dovolit i dlouhé (se zdobením samozřejmě střídmějším než nevěsta). A myslím, že trochu taky záleží na maminkách.

Doporučuji tedy dotaz formulovat ještě konkrétněji. (Ono i ta „normální postava“ se dá vyložit různě. Zkuste se nám ještě víc popsat - jakou máte velikost, jestli vám sedí konfekční móda nebo z nějakého důvodu ne, jste-li zvyklá nosit podpatky atp. Anebo - pokud Vám to není proti mysli - dátt nám pro představu foto postavy).

Martishka +901/-68

24.02.13 17:06

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Chlupaté papuče vystřídaly huňaté náušnice

Indiánskoamerický návrhář Naeem Khan představil na newyorkském... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama