Šaty na slavnostní vyhlášení

Vložit odpověď
MP Barinka

20.11.12 20:30

Hezký večer,
ráda bych požádala o radu, co vhodného na sebe na slavnostní vyhlášení výsledků literární soutěže.

Jsem jedním z vítězů literární soutěže a měla bych se zúčastnit slavnostního vyhlášení a předávání cen. Akce by se měla konat v Praze, v restauraci La Terrassa. Moderátorem má být Anna Polívková. Pozvánka se tváří vcelku elegantně.
A já nevím, co na sebe. Tedy matnou představu mám, určitě bych ráda šaty (malé černé?).

Ale jsem momentálně na mateřské a můj šatník obsahuje kousky vhodné maximálně na VŠ zkoušky, nic vyhovujícího doma zkrátka nemám.

Kdybyste měli někdo tip, co by se hodilo, ideálně i s fotkou. A případně, kde sehnat (Pardubice, Hradec Králové), byla bych moc ráda. Koupit budu muset i boty, mé lodičky již dosloužily.

Je mi 23, mám velikost 38-40, ale nic upnutého přes břicho, tím se po dětech chlubit nemůžu. Jsem dost bledá, vlasy světle hnědozrzavé.

Předem děkuji,
Bára

Najdete v encyklopedii: Jak se obléct do divadla

 

Já bych to pojala takto. Jde o umělecké prostředí, takže nic až tak upjatého. Malé černé jsou určitě tou nejvhodnější možností, dopněné šálem výraznější barvy, nebo broží, příp. výrazným náhrdelníkem. Volila bych lodičky, ne moc vysoký podpatek. A pěkný účes a červenou rtěnku.-)
Co se týče šatů „vš“ stylu, to záleží, pod tím si nedovedu představit míru ceny/ošuntělosti/vkusnosti/vhodnosti.

+/-

20.11.12 21:13

 

jestli máte poblíž Marks a Spencer, tak mrkněte tam, viděla jsem tam krásné krajkové šaty se světlým podkladem nebo ze stejného materiálu i sukni… něco jako toto, ale trochu jiný střih

http://www.femina.cz/…7f185439.jpg

ajuna +1896/-266

21.11.12 07:57

 

Báro, já bych si asi pořídila nějaké „malé černé“, např. v Promodu mívají hezké. Budou se hodit i ke zkouškám a třeba i na promoci a na státnice. Pokud člověk koupí správný střih, vydrží léta. Co se týče bot, s lodičkami je to těžké, ty levnější málo vydrží a nejsou všeobecně pohodlné a ty dražší a kvalitněší zase nejsou na mateřské ta nejlepší investice. Moje kolegyně si ale pochvaluje lodičky z Marks&Spencer, bývají prý i levné. Je to taková lakovaná klasika…ale bohužel pokud vím, v Pardubicích ani v Hradci M&S není…Takže s botami asi nepomůžu.
No a kdyby opravdu nebylo nic k sehnání, věřím, že kamarádky něco na zapůjčení mít budou…

711990 +42231/-9453

21.11.12 15:34

 

Já se také přikloním k variantě malých černých. Takové šaty jsou skutečně kouzelnou hůlkou pro každou ženu. Využijete je skoro na všechny příležitosti. Skombinovat je můžete s masivním náhrdelníkem, nebo masivními naušnicemi ve výrazné barvě a béžovými nebo klasickými černými lodičkami. Pokud se přikloníte k decentním doplňkům, tak bych zvolila výrazné lodičky (ale nemyslím takové ty pro gogo tanečnice a striptérky, ale třeba červené, nebo modré na jehle).

Rebecca Smile +606/-274

22.11.12 00:05

 

Báro, moc Vám gratuluji k úspěchu.
Ty černé krajkové, co doporučuje ajuna se mi líbí.

Oldyn +65445/-30034

22.11.12 10:05

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek