Šaty na státnice - Olomouc a Brno

blue orange

29.04.12 18:50

Ahoj,
Letos mě čekají státnice a tak si říkám, že si na ně udělám radost. Chtěla bych buď malé černé, nebo ještě lépe malé červené. A nebo nějaký pěkný sukňový kostým. Nějak ale nevím, kde v Olomouci nebo případně v Brně něco takového sehnat. Už něco takového sháním od maturity (což je pět let), ale pořád mě nic neoslovilo. Možná bych si je i nechala ušít (mám čas do konce léta), ale taky netuším kde.Nebo máte jiný nápad, co si obléct? Hezké šaty si obleču na jiné akce podobného typu a kalhoty se sakem už mě nebaví. Jsem blondýna s krátkými vlasy takové normální nebo spíš štíhlé postavy.


Reklama

 

Na státnice by byly vhodné nějaké méně nápadné šaty, rozhodně bych nevolila červené. Ta barva je agresívní a nemusíte už při příchodu naštvat starou praní profesorku, když uvidí, jak vám to sluší. Vhodná je tmavší modrá, šedá, tmavší zelená, černá, jestliže vám sluší. Osobně jsem zastáncem kostýmů, ať už se sukní nabo s kalhotami (nejlépe obojí). Využijete ho i do zaměstnání a k mnoha dalším formálním událostem. Osobně nosím kostým často do divadla, protože jdu většinou rovnou ze zaměstnání a večer jen z tašky vytáhnu lodičky, společenskou kabelku a brož nebo šátek a mohu jít na téměř jakoukoliv společenskou akci.

Bugatti +50095/-5454

30.04.12 21:09

 

Kostým se se hodí mít doma, tím se nezkazí nikdy nic. Buď černý nebo ve slušící neutrální barvě (pozor na hnědou, khaki a tak podobně), spíš šedé, modré nebo béžové odstíny.
Takový stačí pouze vhodně doplnit a dá se vzít kamkoli, mimo jiné na případné konkurzy do práce, přijímačky, atd.(narozdíl od malých černých či červených). Výrazné barvy na státnice radši ne (stejně budeš zelená, takže ti k pleti určitě nepůjdou…).

wednessday +954/-182

02.05.12 17:19

 

Já jsem před rokem řešila to samý. Nakonec to vyhrály malé černé v Pietro Fillipi a k tomu bílý svetřík. V Pietru se podle mě dají sehnat pěkný a dobře šitý kousky.

Loudy +1/-1

03.05.12 08:12

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Černá jako... podzimní kolekce Zary

Netušíme, kde se u kreativních návrhářů značky Zara stala chyba,... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama