šaty na svatbu (jako host)

Vložit odpověď
kakynaa

17.9.14 10:44

Dobrý den,

potřebovala bych poradit, zda jsou tyto šaty vhodné na svatbu pro hosta a co by bylo vhodné na šaty, černé sako si myslím že se moc nehodí bylo by to moc tmavé. Chtěla bych k tomu zvolit černé lodičky. Děkuji za radu.

Najdete v encyklopedii: Šaty pro těhotné nevěsty

 

Připadají mi hrozně krátké, ale třeba vám tak krátké nejsou. Dala bych k nim buď bílé sako nebo nějaké v jasné barvě, která Vám sluší. Ale to by se muselo vyzkoušet.

kakynaa: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Dragon fly +4969/-740

17.9.14 11:39

 

Obecně se ty šaty materiálem i střihem hodí. Ovšem jen v případě, že jsou vám delší, než modelce, protože když odečtu průhlednou vrstvu, sahá jí ta neprůhledná zřejmě akorát pod zadek a to skutečně není u společenských šatů vhodné snad vůbec nikam, kam chodí běžní lidé. Pokud jsou takto krátké, hledala bych nějaké jiné, nad kolena, či lehce delší (podle toho, která délka vám sluší nejvíc). Sáčko či svetřík bych určitě nevolila černé, ale spíš světlé, aby se tím upozadila ta černá na šatech, protože obecně černé šaty se na svatby nenosí. Ale tyto vzorované s něčím světlým přes dle mě mohou být. Pokud byste kvůli délce musela shánět šaty jiné, můžete zkusit i něco světlejšího :)

kakynaa: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

17.9.14 13:53

 

Šaty jsou docela krátký, ale dá se to. Černé sako se fakt nehodí, vemte bílé a myslím, že černé lodičky klidně, pokud nechcete kvůli jedné svatbě kupovat jiné a víte že byste je jinak neunosila.

kakynaa: Odpověď mi pomohla, děkuji!

anahir +1879/-211

17.9.14 13:52

 

Šaty jsou černobílé, takže se hodí jakákoliv barva. Vyberte takovou, která se Vám líbí a sedí Vám, a volte ji v tlumeném (pastelovém) odstínu - je to přece jen velká plocha. Sytá barva by moc křičela. Černé lodičky klidně.

kakynaa: Odpověď mi pomohla, děkuji!

vias +8420/-2384

17.9.14 19:43

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek