Šaty na svatbu nejsem nevěsta

Vložit odpověď
Prettywillow

18.2.16 21:14

Zdravím vespolek :) už dlouho čtu módní peklo a teprve svatba v rodině mě přinutila k registraci. V červnu bych mela jit na svatbu bratrance. Doma mám nevyvetrane šaty, které jsem měla původne na ples. Saty jako takové jsou bílo černé a to je moje dilema. Jsou krátce pod kolena, ještě vyfasují černou tylovou spodničku, aby byla sukně víc nabraná. Horní díl je černa krajka na bílém podklade, sukně je bíla a krajka zasahuje částečně i na sukni. K satum jsem vybrala černé lodicky se starorůžovými boky bot. Jde mi o to, zda se hodi jit na svatbu v bílo černych šatech, zda ta bila nevadí. Vím, ze fotka by byla lepší, ale ráda bych šaty nejdřív nechala vyladit a pak ukazovala ;) Díky všem za čas…

Najdete v encyklopedii: Bílá barva

 

Já bych měla spíš problém s tou černou. Opravdu ale těžko si představit, jak vypadají. Dejte sem fotku, i když budou nevyladěné. Takto můžeme jen hádat.

Prettywillow: Odpověď mi pomohla, děkuji!

SkyP +2573/-702

19.2.16 10:38

 

Taky jsem za fotku, v černobílých vás asi nikdo za nevěstu pokládat nebude, ale důležité je, aby nepůsobily ani zas příliš pohřebně, z jakého jsou materiálu, jestli vypadají dost slavnostně…

Prettywillow: Odpověď mi pomohla, děkuji!

aailyyn +8059/-1745

19.2.16 10:45

 

Prosím, pridajte fotku. Ak nie celých šiat, aspoň látky ( v poriadnom svetle), takto sa skutočne radiť nedá.
Biela a čierna sa na svadbu nosiť nemajú, takže je to otázne.
Nezvážili ste napríklad tylovú spodničku inej farby, a skombinovať šaty s farebnými doplnkami? Ísť výlučne v čierno-bielej sa podľa mňa nehodí. Tým viac, ak píšete, že sukňa je biela.
Ak by ste náhodou prišli na svadbu, a nevesta by mala šaty, kde sa tiež nachádza inofarebná krajka, bol by to trapas ako hrom. A to už nevesty často robia.

(Nie som zástanca tých konkrétnych šiat na obrázku, upozorňujem len na farebnú kombináciu)

Prettywillow: Odpověď mi pomohla, děkuji!

barvinok +11799/-1382

19.2.16 11:18

 

Taky radím dám sem fotku nevyladěných šatů, ať neladíte zbytečně. Za mě černé a bílé šaty ne, ale černobílé v určitých případech ano.

kohlida +1469/-332

19.2.16 15:05

 

Možná tu budu za odpadlíka, nicméně nevidím problém v tom, jít na svatbu v černobílých šatech - pokud jsou pěkné, sedí a sluší Vám, přijde mi to lepší, než v barevné letní šatičky, které vídám na svatbách poslední roky. Znám spoustu lidí, co pestré barvy nemusí a černobílá kombinace jim sluší, takže bych nikoho nenutila do barev - čistě bílé jsou samozřejmě tabu, černé jsou sice trochu smutné, ale za ty bych se na Vás jako nevěsta nezlobila (a s ženichem Vás těžko kdo zamění).
Jen bych byla opatrná v případě, že bude nevěsta nějak alternativní, tedy pokud bude mít krátké nebo nějak netradičně barevné šaty. Pokud ale nevěsta bude v klasické dlouhé bílé svatební róbě, fakt si Vás nikdo nesplete.
V rámci „rozveselení“ Vašeho outfitu (protože jak tu už mnohokrát zaznělo, svatba je radostná událost a proto je vhodné optimistické barevné obličení) bych se zamyslela nad nějakými výraznějšími barevnými doplňky, které to posunou…nemusela by to být nutně ta spodnička, ale třeba boty, kabelka, nějaké šperky nebo ozdoba do vlasů…nemusí to být jen obvyklá červená, ale klidně výrazná zelená, žlutá, růžová, tyrkysová…co se Vám líbí a sedí Vám. Tou starorůžovou na botách toho moc nerozrazíte…

chioo +5383/-941

19.2.16 13:45

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek