Šaty na svatbu pro nedůležitého hosta

Vložit odpověď
Suverenitta

21.9.15 18:41

Zdravím,chtěla bych poprosit o radu,případně odkazy ohledně šatů na svatbu.Svatba se bude konat v létě(šatičky řeším dopředu,abych pak neplašila) a pravděpodobně bude v kostele. Mám poměrně atypické rozměry,měřím jen 160cm,velikost hrudníku je 7OE a v pase mám 6Ocm,takže mám poměrně problém sehnat dobře sedící šaty,aby mě nestahovaly přes prsa,neplandaly v pase nebo mi nebyly příliš dlouhé :) Vypadám i o dost mladší než na svých 18let,a tak si nepotřebuji hrát na slečnu dospělou v pouzdrovkách,nejraději mám šaty rozšiřující se od pasu a kolové sukně :) Budu moc ráda za rady a případné odkazy :)
PS:mám jen jedny lodičky,ale zato opravdu hezké,černé,kožené a lehce perforované baťovky(jsou opravdu prakticky jednoduché,tak abych nemusela kupovat v jiné barvě,pro cácoru v balerínách jako jsem já by to byla škoda :D

Najdete v encyklopedii: Bavlna

 

Vy sa považujete za nedôležitého hosťa? No v každom prípade, neviem o tom, že by pre „dôležitých hostí“ a „nedôležitých hostí“ existoval iný dress code a princípy estetiky.
A riešiť šaty na budúce leto v septembri? To je už aj na plánovitého človeka trochu priskoro.
V podstate ste si v dotaze odpovedala sama. Chcete šaty rozširujúce sa od pásu a nechcete púzdrovky. Tak si také kúpte, akurát v tom kostole máte mať niečo na ramenách.
Aby vám šaty sadli buď budete musieť trochu pobehať obchody alebo si ich dať ušiť.
A zoberte si k nim tie čierne lodičky, keď si nechcete kúpiť nové.

Asi som vám príliš neporadila, no ani na to nebol príliš priestor.

Kassasndra +960/-554

21.9.15 19:50

 

Na svatbě nejsou „nedůležití“ hosté.

Jirkátor +16464/-4174

23.9.15 06:52

 

Máte na to spoustu času, takže v klidu prolustrujte internet, najděte obrázky, co se Vám líbí a co si Vám sluší. Najděte si šikovnou švadlenu a nechte si to ušít - šaty pak budou sedět a nikdo jiný takové mít nebude.

Snoopy100 +5793/-472

22.9.15 10:11

 

Těžko poradit, když kromě svých mír (mám velmi podobné, a zrovna třeba kolové nebo nabírané sukně mi vůbec nesluší, i když bych je nosila moc ráda. Pouzdrovky mi naopak sednou) neuvedete barevný typ, jestli jste zrzka, blondýna, ani barvu šatů…pokud Vám kolové sukně a šaty tohoto typu sluší a cítíte se v nich, tak si je vezměte, Na letní svatbu s obřadem v kostele budou víc než vhodné - lidé jsou schopní přijít do kostela v minišatech a jehlových podpatcích - hlavně si užijte tu svatbu, Ijakožto „nedůležitý host“. V klasických šatech určitě ostudu neuděláte.

+/-

21.9.15 21:08

 

Podívala bych se po retro šatech a retro střizích, zvlášť 50. léta by mohla být podle vašeho gusta. A pak buď koupit (ale budete mít s tímto rozdílem v konfekci problém stejný, jako já), nebo nechat ušít, střihy se dají sehnat třeba na modni-strihy.cz, kdyby vám nešila úplná profesionálka. Barvu pak můžete zvolit nějakou jasnou, ale takovou, aby se k ní zas hodila ta černá (možná koupit látku s trochou černého vzoru?). Na rovinu bych radši začala pomalu koukat a pořídila ještě jedny lodičky na nižším podpatku, třeba tělové, aby byly universálnější, pak se budete moct barevně víc „rozšoupnout“

Solathis +17180/-3435

22.9.15 20:09

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek