Šaty na svatbu pro první družičku

SweetieAK

08.01.15 09:44

Dobrý den,
prosím o radu jaké šaty se nejlíp hodí na svatbu. Nevěsta mě požádala abych byla její první (hlavní) družička. Jsem 168 cm vysoká, dlouhé černé vlasy, oříškově hnědé oči. Svatba bude v teď v srpnu. Děkuji za rady

Je mi 30 let. Viz foto pro predstavu. Saty na fotce si brat nebudu. Nevesta mi dala úplně volnou ruku. Je pouze na me jakou barvu, strih a delku sat zvolim. Ona bude mit urcite bile svatebni saty, zadne odstiny bezove, maslove, champagne atd. Vubec nevim jaké šaty jsou vhodné barvou, střihem, materiálem.


Reklama

 

Přesně tak, proberte nejdříve s nevěstou, jakou barvu, střih a délku si představuje a potom se tu zeptejte znovu. Taky by bylo vhodné, nahrát sem fotografii vaší postavy anebo popsat, jestli je vaše postava spíše typu přesýpací hodiny nebo čtverec a nebylo by úplně od věci, kdybyste uvedla věk. Jinak se na svatbu oblékne družička 20 letá a jinak 30 letá.
Pokud vám dala úplně volnou ruku, já osobně bych se zamyslela nad tím, které barvy mi sluší a které ne. Pokud bude nevěsta v bílé, šla bych do barev v odstínech růžové nebo champagne, ale drůžička může být oblečená ve světlém odstínu téměř jakékoliv barvy. Možností je opravdu mnoho. Viz (všechno Asos.com):

SweetieAK: Odpověď mi pomohla, děkuji!

mishuulka +460/-115

08.01.15 11:08

 

Neměla byste tohle prodiskutovat nejdřív s nevěstou? Ona má nejspíš lepší představu o své svatbě než my všichni tady na Pekle…

Mirt +7625/-541

08.01.15 10:39

 

To záleží. Nejste si jistá, jaké šaty jsou ještě vhodné barvou, střihem, materiálem, abyste se neprohřešila proti etiketě? Tradice velí, že družička má být v bílém a podobat se nevěstě, aby došlo ke zmatení zlých duchů. Nicméně nevěsta může mít taky vlastní představu o tom, že družičky mají ladit v určité barvě nebo mají dokonce mít úplně stejné šaty.

SweetieAK: Odpověď mi pomohla, děkuji!

aailyyn +7992/-1730

08.01.15 11:02

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Oblečená neoblečená Lake Bell na Emmy Awards 2017

Než se budete před plesovou sezónou radovat z nových šatů, raději... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama