Šaty pro družičku

Vložit odpověď
Sjuza

3.3.17 14:39

Koupila jsem si tyto šaty na svatbu, která se bude konat na začátku června. Chtěla jsem se Vás zeptat, zda jsou vhodné, pokud jdu za družičku? Chtěla bych také poradit, jaké by se k tomu hodily lodičky a kabelka, prosím?

Najdete v encyklopedii: Růžová barva

 

Omlouvám se, ale šaty Vám dělají naprosto disproporční postavu. Materiál pekelný a působí levným dojmem. Prsa máte kvůli příšernému střihu níž, než by kterákoli žena kdy měla mít, brož je úplně mimo mísu a evidentně přišitá horkou nití, což vlastně asi byla. Šev uprostřed a z přední strany je sám o sobě hrozný, a ta nařasená látka, která se k němu plíží z obou stran z Vás dělá nějaký podivný a beztvarý kokon. Délka se mi zdá také nevhodná, i když kdoví, možná dobré boty dělají divy. Navíc bych řekla, že jestli v těch šatech budete sedět deset minut v autě, vylezete z něj zmuchlaná jako ještě nikdy.
Pokud můžete, okamžitě vrátit a koupit si něco jednoduššího, nadčasového a lichotivějšího. Nemusí to ani stát balík nebo být od špičkového návrháře. Orsay je např. cenově dostupné, v e-shopu má často úžasné slevy krásných šatů a vynosíte je rozhodně víc, než tuto růžovou věc. Záleží samozřejmě, kdy svatba bude, a kolik máte času, ale prosím tyto šaty ne.

azavina +472/-125

3.3.17 19:46

 

Jestli můžete, vraťte je. Všude se to krabatí a ten šev uprostřed působí dojmem, že patří ve skutečnosti na bok.

Veroniq +3955/-460

4.3.17 01:07

 

Ty saty nejsou vydarene, vypadaji lacine, neslusi vam a na svatbu se fakt nehodi. Kupte si jine.

BarcaAri +11113/-1794

6.3.17 17:01

 

Šaty jsou bohužel pro družičku na svatbě nevhodné,na mě působí poněkud ordinerně …A vy určitě chcete vypadat pěkně,aby vám to slušelo,proto se tady ptáte.Takže opravdu zkuste kouknout do Orsay,do června času dost,nebo za sebe mohu doporučit Esprit.Doporučila bych krátký rukávek,nějakou slušivou pastelovou barvu a délku kousek nad kolena..Doplňky závisí na barvě šatů a vašem barevném typu,ale skoro nikdy nešlápnete vedle s tělovými lodičkami a psaníčem.

lesnížínka +2872/-558

12.3.17 12:09

 

Dobrý den,

šaty se mi upřímně příliš nelíbí. Neříkám, že tím někoho urazíte, ale zbytečně vám přidávají kila. Vedení švu uprostřed šatů a lemy v celé délce mi opticky připomínají špíčky. Nevím, jestli je to pouze špatným úhlem fotky, ale šaty by měly končit pár centimetrů nad koleny. Pokud jsou delší, budou vám zkracovat nohy a opět přidají kila navíc. Vám by mnohem více slušely šaty empírového střihu - zabrané pod prsy s volnou sukní. Hádám, že by vám v nich bylo i mnohém pohodlněji.

Pokud přesto na šatech trváte, barva je v pořádku. Snad bych se jen zbavila té brože. Vypadá lacině podle fotky je možná i křivě našitá.

V případě, že se na svatbě chcete striktně vyhnout černé a bílé barvě, doplňky bych volila ve stříbrné, tělové nebo žluté barvě.

A.

AndreK +56/-12

3.3.17 15:19

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek