Šaty s dlouhým rukávem na maturitní ples?

Vložit odpověď
NatySloup

28.9.15 23:08

Milé pekelnice,
blíží se mi maturitní ples, tudíž začínám řešit výběr šatů. Moc se mi líbí tyto tmavě modré, ale nejsem si jistá, jestli jsou dlouhé rukávy vhodné na ples. Nikdy jsem je u nikoho neviděla a pokud někdo měl něco přes ruce, tak to bylo nějaké trapné bolerko. (omlouvám se milovnicím bolerek, ale já je nenávidím) A také se chci zeptat, zda máte nějakou zkušenost s bonprix.cz? Ještě jsem odtud nic nekupovala, tak nevím :-) Moc vám děkuju za pomoc a za rady :-)

Najdete v encyklopedii: Jak vybrat šaty na ples

 

Já osobně bych do toho klidně šla. Beztak na sobě většina dívek bude mít něco lesklého a alespoň trochu našlehaného. A bolerka budou všude, na to se psychicky připrav! :D

Šaty působí hezky, vkusně. Viděla bych to na vyčesané vlasy - a když je doplníš nějaký výrazným šperkem, o což si ta tmavá krajka vyloženě říká, bude to podle mě moc hezké. Navíc na tvém maturitním plese jde hlavně o to, aby sis to užila a aby ses v tom ty cítila přijemě.

Jen bych si dala pozor na objednávání, i když s Bonrpixem by nemusel být problém. Máš možnost si šaty někde vyzkoušet? Nebo je v případě, že by neseděly, poslat zpátky? To bych si zjistila jako první, pokud by byli vstřícní, tak bych to zkusila, ale s dostatečným předstihem :)

Jel +39/-4

29.9.15 09:43

 

Mě se ty šaty moc líbí. A dlouhý rukáv je v pohodě. Nikde přece není napsané, že na maturitní ples musíte mít odhalená ramena nebo krátký rukáv. Jediné, čeho bych se možná trochu bála, je, že vám bude při tanci teplo.

Co se týká Bonprixu. Moje tchýně tam občas objednává. Kvalita záleží kus od kusu. Někdy jsou to hezké šaty, ale někdy je to příšerný kus hadru. Naštěstí se dá zboží, myslím, že do 14 dní bez udání důvodu, vrátit. Taky bych doporučila podívat se na hodnocení uživatelů na konkrétní model. Někdy tam nositelky radí, jakou zvolit velikost nebo jestli má vůbec cenu danou věc objednávat. Občas se totiž stane, že třeba jejich číslování nesedí s tím, na které jste zvyklá.

Užijte si ples. Určitě na něj budete ještě dlouho vzpomínat :)

blue orange +194/-96

29.9.15 10:23

 

Myslím, že v takýchto šatách budete vyzerať elegantne a vkusne. Zahalené ramená na maturitnom plese myslím nijako nevadia.

Ja nakupujem z bonprixu celkom často. Kvalita je rôzna, treba si prečítať vždy komentáre a aj to, z akej látky je vec šitá. Známa si z tadiaľ kúpila šaty so vzhľadom večerných, ale látka bola obyčajná tričkovina. Na fotke to vidieť nebolo. Ja som ale zatiaľ s kúpou problém nemala.

Kassasndra +960/-554

29.9.15 10:40

 

Fakt, že plesové toalety mívají hlubší dekolt a odhalují paže, není bezdůvodný. Šaty s dlouhým rukávem nejsou totiž pro akce spojené s tělesným pohybem a zvedáním paží příliš vhodné - jednak je v nich horko (zvlášť při udávaném materiálovém složení), jednak se Vám při klasickém tanečním držení vždy poněkud vysoukají vzhůru - linie pasu nebude na správném místě, navíc ještě poněkud asymetricky. Vámi uvedený model vypadá velmi dobře, ale hodí se spíš do divadla, na koncert nebo slavnostní večeři.

Betty J. +32767/-3909

29.9.15 13:15

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek