šaty soliver

Vložit odpověď
nradka

3.3.15 15:48

Dobrý den, koupila jsem si nedávno tyto černé šaty, které mi fakt sedí, jen nevím zda by bylo možné je vzít i na běžné nošení a pokud ano, tak jaké doplňky. Jsou moc pohodlné, tak je nechci uložit jen pokud půjdu na večeři s manželem…Měřím 165 cm a šaty jsou velikosti 38. Děkuji moc za radu.

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

To by chcelo vedieť, čo myslíte pod tým bežným nosením. Ak vyhovujú dress code v práci, tak si ich môžete obliecť aj tam, s nejakým sačkom na vrch a k tomu lodičky. Akurát, že by som zostala pri minimálnej ozdobnosti, keďže na šatách sú flitre.
Ja si osobne myslím, že v šatách a elegantne oblečená môže ísť žena kamkoľvek, pokiaľ to nezahŕňa šport a proste také tie udalosti, kam sa to vyslovene nehodí, napr. rybačku. Takže to záleží len od toho, ako sa na takéto oblečenie cítite v konkrétnej situácii.

Kassasndra +958/-554

3.3.15 16:32

 

Asi bych se nebála v nich vyrazit i do práce a jak už Vám poradila Kassasndra, mírnit se s doplňky a doobléct něčím úplně jednoduchým, klidně i barevným sáčkem (červená, žlutá atd…)ale asi by to chtělo fakt ty kombinace prozkoušet a těžko říct, co udělají ty flitry na dekoltu v kombinaci s jiným materiálem či barvou v praxi......... ale nebojte se toho, otevřete skříň a zkoušejte, já kolikrát zajásám nad kombinací oblečků, které jsem si před tím spolu neuměla představit:-)

Carla Bruni +550/-168

3.3.15 17:34

 

Mistrová našeho poměrně prestižního tanečního klubu a velká odbornice na etiketu nám vždycky říkala, že na denním světle nosí flitry jen prostitutky :-) Asi jsem její letitou výchovou nějak zasažená nebo co, ale já bych v těchhle šatech vyšla ven až po setmění, klidně i jenom na kafe s kamarádkou. V práci bych si v nich připadala nepatřičně.

Fatabuna +1871/-272

4.3.15 18:35

 

Pokud myslite bezne noseni prace, nakupy atd. Tak bych v tom nevidela zadny problem. Prehodite si pres to barevne bolerko nebo sacko, k tomu doplnky ladici k barve bolerka, sacka(nebo co zvolite), barva muze byt dalo by se rici jakakoli, protoze k cerne je docela snadne najit barvu.

Mattoni02 +988/-1673

3.3.15 20:19

 

je pravda, že na mě jako na " venkovanku" z okresního města vypadají poměrně slavnostně.....jde ale o to, co se myslí běžným nošení - jestli tedy do práce, tak bych to viděla na banku, úřad, ředitelku školy, advokátku, jednatelku,… Pokud pracujete třeba na benzínce, tak je to jasně mimo mísu…
Já svoje Oliverky využila na promoci a při focení na svatební oznámení, běžně je nenosím

kočka Míťa +1960/-700

4.3.15 12:55

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek