Šité maturitních šatů - Plzeň

Vložit odpověď
MotherMonster

29.9.14 20:53

Milé pekelnice :) na poslední předmaturákové schůzce jsme si odhlasovali dlouhé šaty na stužkování (hurá hurá hurá :D ) ale poté co jsem prošla pár půjčoven mám pocit že mě satén, voživení, flitříčky, kamínky a peřířka na pořádné dávce šlehačky totálně zašlapali mé sny o jednoduchých lososových antických šatech třeba jen s decentní krajkou. Proto sem se rozhodla k ušití, kdy mi šaty navíc zůstanou. Ptám se vás proto jestli v Plzni neznáte nějakou dobrou zkušenou švadlenu ( prosím žádné tvořilky z fleru co neumí rovně sešít lem ) která ale zároveň bude mít rozumnou cenu za jednoduché šaty. Na závěr přikládám pár obrázků co si tak představuji :)

Najdete v encyklopedii: Jak vybrat šaty na ples

 

Přeji hodně štěstí na švadlenu, šaty podle vaší představy nejsou jednoduché ani jedny.

dagur +4358/-848

29.9.14 21:58

 

Nejsem z Plzně a tak se švadlenou vám neporadím, ale vámi vybrané šaty rozhodně nejsou jednoduché a s cenou kolem 2000,– bych vůbec nepočítala (možná tak za materiál).

+/-

30.9.14 18:09

 

Mně šila podobné (trochu jednodušší) šaty Alice Tampová, najdete ji na netu, platila jsem 1600 Kč a jsou krásné. Také trochu v antickém stylu, spodní šaty jsou ze saténu, vrchní nařasená vrstva z šifonu. Ale Vaše představa je opravdu někde jinde - určitě náročnější na zpracování, ale Alice je opravdu šikovná.
V salonu Zuzany Černé po mě chtěli od 5 tis a pak ještě v Pražské je jedna návrhářka, ta chtěla od 7 tis.!!! Paní, co se přestěhovala z Pražské do Zbrojnické k Baťovi, si tuším řekla 1500-2000 Kč, ta šije hodně maturitní i svatební, i historické kostýmy.

Aramisska +558/-47

30.9.14 08:01

 

Po zkušenostech, že to prostě nikdy nebylo ono a místní (Plzeňské) švadleny mi nebyly schopny splnit ani polovinu požadavků (od neschopnosti sehnat alespoň trochu podobný materiál, pokažení nebo zbytečného prostříhání mnou zakoupeného drahého materiálu až po naprosté nepochopení, co to je jemná výšivka a „rozhodně nechci perličky“), asi bych (já osobně), našla levnější šaty na internetu a nechala si je na míru jen upravit. Možná by rozčarování z materiálu opět zchladilo moje nadšení a vrátila bych se na začátek ale jsem, bohužel, v této fázi.

Nutno dodat, že nikdo ze zde uvedených to nebyl - asi jsem měla neuvěřitelnou smůlu na doporučení.

MotherMonster: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Josefka +7983/-927

30.9.14 14:35

 

Paní Kaslová na Koterovské http://www.opravna-odevu.com/.

MotherMonster: Odpověď mi pomohla, děkuji!

votterka +60/-35

29.9.14 21:20

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek