ŠKOLNÍ VEČÍREK

Vložit odpověď
evatita

8.9.18 04:01

Dobrý den,chtěla bych vás poprosit o radu jaký zvolit outfit na večírek,který se koná k příležitosti 130.výročí založení školy.Koná se v luxusní restauraci,Je mi 53 let,měřím 178 cm a vážím 64 kg.Pracuji jako učitelka.Děkuji za odpověd.

Najdete v encyklopedii: V čem na párty a věčírek

 

Jste vysoká a štíhlá, takže si můžete leccos dovolit. Záleží na tom, jaký styl běžně nosíte. Myslím, že není dobré se nějak zásadně odchylovat od toho, v čem se běžně cítím dobře a pohodlně. Já bych třeba volila šaty, lodičky na podpatku, protože to je můj styl a cítím se v něm nejlépe, ale klidně by se hodil i kalhotový outfit, jen materiály by měly být kvalitní a doplňky slavnostnější. Pozor, aby Vám nebylo horko, restaurace občas přetápějí, volila bych nějaké sacko, které mohu dle libosti sundat. Velkou pozornost bych věnovala účesu a make-upu, úpravě rukou a volbě parfému. Ať se Vám tam líbí.

evatita: Odpověď mi pomohla, děkuji!

misionářka +3076/-1173

8.9.18 07:34

 

Já bych si vzala pohodlné šaty, buď něco volnějšího jakoby kosiloveho střihu s paskem, nebo nějaké dražší peknejsi upletove/nebo z jiného pružného materiálu a přes to sako, které pak odlozite. Doplnila bych to třeba perlami, nízkými lodickami a menší kabelkou. Nebo potom kostýmek s halenkou, ale ty saty mi přijdou jako lepší varianta.

Semtex +466/-175

12.9.18 09:04

 

Dobrý den, výše napsané je super - šaty a lodičky, případně kostým bude vždy dobrá volba. Osobně bych se zeptala kolegyň, mohlo by to být inspirující!

Nevím, co nosite normálně a v čem se cítíte dobře, ani co obnáší váš šatník, ani jaká jste škola, … Na všem záleží, taky jestli máte nějaké téma? Zda je to i akce pro veřejnost/sponzory, či jen učitelská? Líbily by se mi neutrální pouzdrovky, kalhotový kostým, ale i klidně kolové šaty s květy, když budou precizně udělané. Podle gusta a dalších okolností.

zelwice +270/-214

12.9.18 13:45

 

vzala bych si buď šaty + lodičky nebo třeba kostýmek.

MelindaV +30/-11

9.9.18 00:35

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek