Slavnostní oblečení na svatební oslavu

Vložit odpověď
arala

6.5.13 13:23

V červnu jsem pozvána na svatební oslavu(obřad+oběd bude mít nevěsta s rodinou)nevím,jestli si můžu obléct capri kalhoty+zajímavý top a střevíčky,nebo raději šaty.Mám velikost 38,169cm a černé vlasy.

Najdete v encyklopedii: Jak se obléct do divadla

 

Záleží, jestli je stanovený dresscode a kde oslava proběhne.
Já bych se přiklonila spíše k šatům. Pokud chcete kalhoty, volila bych spíše klasické dlouhé společenské, capri mi přijdou příliš neformální.

Roseline +33399/-3959

6.5.13 13:42

 

Záleží, kde se následná oslava bude konat (pochopila jsem správně že nejdete na obřad a oběd?), většinou bývá třeba někde na zahradě nebo ve sklípku a z mojí vlastní zkušenosti vím, že hosté se po obřadu a obědě převlékají do méně formálního oblečení, takže pokud to bude tato situace (kdy vše formální se odbyde v rodinném kruhu a pak přijde na řadu oslava s kamarády více neformálně), tak by Vámi narhnutá kombinace byla možná… ale zeptejte se budoucívh novomanželů, jakou mají představu…ti Vám poradí nejlépe.

ajuna +1896/-266

6.5.13 13:59

 

Podle toho, má to být nějaká afterparty? Na obřad se to samozřejmě nehodí, to by chtělo klasiku, malé černé, společenské kalhoty. Na afterparty by to pravděpodobně šlo, něco neformálního, ale stále slušného, čili žádné odrbané džíny ve kterých chodíte venčit psa. Ale taky to záleží na přání novomanželů, kde se to vlastně bude konat? Pokud to bude v létě na chatě u grilu, patrně fakt není nutné tam poskakovat na podpatcích, pokud se půjdete do zmíněného sklípku, snese se běžné oblečení, ve kterém chodíte ven, pokud je to luxusní restaurace, určitě podpatky, zajímavý vršek a neutrální kalhoty zabodují. Svatba i následná oslava se dá pojmout fakt dost různorodě a univerzální recept dost dobře není, někdo to pojme fakt jako, lidově řečeno, chlastačku, někdo jako decentní oslavu.

aailyyn +8059/-1745

6.5.13 16:38

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek