Sluší "biker boots" postavě 42/44?

Vložit odpověď
supertkanickaanicka

27.8.14 11:50

Ahoj,

ráda bych se zeptala, zda podle Vás sluší postavě velikosti 42/44 „biker boots“. Nedávno jsem si jedny zkoušela a z boku byly parádní, bohužel zepředu jsem si říkala že nelichotí mým nohám (bohužel jsem nic nevyfotila). A tak bych chtěla slyšet Váš názor, případně fotografie k inspiraci na tomto typu postavy.

Díky za odpovědi,

A.

Najdete v encyklopedii: Příležitosti

 

Bohužiaľ údaj 42/44 nehovorí nič o tom ako vypadáte ani aký máte typ postavy..Ale mohlo by vám pomocť, keby ste skúsila napríklad iný tvar špičky, tesnejší/volnejší strih, kratšie/vyššie, iný strih nohavíc..Nemolo by ísť len o nezvyk?Ale ideálne urobte fotku keby sa dalo:)

+/-

27.8.14 12:26

 

Pokud nemáte příliš silná lýtka, pak myslím, že vám slušet mohou. Problém s nimi bývá, když má žena silná lýtka, protože mají tendenci „smazat“ kotníky a udělají z nohou konve. Zkrátka vám „zvětší“ nohy. Spíš než o velikosti oblečení (40/42 může mít jak tlustá 150 cm vysoká žena, tak hubená 180 cm vysoká žena, proto to nic moc nevypovídá), je to o tom, zda máte štíhlé nohy. Ty boty nakonec jsou původně motorkářská obuv, tudíž jsou především funkční, spíš než módní (ačkoliv jsou právě v módě a vyrábí se i módní varianty, pořád je na tom vidět, že to původně není bota určená k podtrhnutí ženské elegance a štíhlých kotníků). Napadá mě, že jestli vám nesedí tahle varianta bez podpatku, tak se dělají sehnat i s podpatkem - nohy budou vypadat štíhlejší. Anebo zkuste vyzkoušet jiné bikery, možná vám zrovna nesedl ten konkrétní pár. Každopádně, obecně to sluší dlouhým štíhlým (a hubeným) nohám. Silné nohy si s tím buď sednou, nebo ne. A to chce hodně zkoušení.

Fotky žen se silnýma nohama v bikerech:

Není to ideální, na druhou stranu, taková katastrofa to také není. Být vámi, zkusím ještě pár párů a pokud u všech shledám, že se v tom sama sobě nelíbím, tak to nekoupím.

supertkanickaanicka: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

27.8.14 14:52

 

Mně připadá, že snad nemůžou lichotit žádným nohám…

Kota +161/-20

27.8.14 19:14

 

určitě bych k těmto botám vzala upnutější kalhoty. :)

ip.kkk +766/-382

27.8.14 12:53

 

Nevím, jak jste vysoká a jak máte dlouhé a nakolik štíhlé nohy, ale trochu se obávám, že Vás budou zkracovat. Ale možná, když zkusíte jiný styl… Boty jsou krásné, ale mám obavu, že to nebude to pravé ořechové. Ale my Vás v těch botách neviděli. Zkuste se v pár botách vyfotit nebo vemte na nákupy kamarádku, aby Vám řekla svůj názor.

Erinka.X +861/-232

31.8.14 10:44

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek