Šperky a boty ke svatebním šatům

Vložit odpověď
angee.l

24.7.14 10:04

Ahoj Pekelnice a Pekelníci, prosím o radu - jaké botky a šperky by jste zvolili k těmto svatebním šatům??? Svatba bude laděna do bílo-zelené (světlé). Základ kytice - bílé tulipány. Učes zatím rozmýšlím. Díky za rady :-)

Najdete v encyklopedii: Bílá barva

 

Osobně bych si vzala jen velmi jednoduché stříbrné šperky, možná se světlezeleným kamínkem, když je svatba takto laděna. Navíc je pak využijete i ke každodennímu nošení. Druhá varianta by mohla být: výrazné stříbrné náušnice a na krk už nic. Ale já bych byla spíš pro tu první. Většina opravdu výrazných náušnic je i docela těžká a nevzhledně vytahuje ušní lalůčky. Třeba by se Vám ale podařilo najít takové, které to nedělají :) Jinak ty šaty působí samy o sobě hodně honosně, takže bych všechno ostatní nechala opravdu střídmé - i ten účes (nějaký hladký drdol by byl ideální). Co se týče bot, tak bílé v barvě šatů, anebo stříbrné (ale tam mi k tomu sedí jen ta varianta s tenkými pásečky, ne takové ty party lodičky s platformou a zabijáckým podpatkem).

angee.l: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

24.7.14 13:24

 

Souhlasím s jemnými šperky a boty si vyberte hlavně pohodlné,pod šaty stejně vidět nebudou. Klasika jsou bílé,ale uměla bych si představit i nějaké mint nebo jinak zelené. Ale stejně je ukazovat nebudete :-)

ProfZav +1469/-323

25.7.14 10:16

 

Nenapsala jste, jaké máte vlasy - dlouhé nebo krátké? K tomuto typu šatů se mi líbí vyčesané vlasy (hladký uzel, drdol nebo ev. cop). Hezké jsou k tomu jednoduché a delší splývavé naušnice, šperky opravdu jednoduché a jemné, třeba perličky nebo stříbro či bílé zlato.
Boty mohou být bílé, ty ale jinak moc neužijete, tak třeba nude lodičky. Pokud máte trpělivost a budete hledat něco do barvy, držím palce.

angee.l: Odpověď mi pomohla, děkuji!

AgeMiddle +1590/-592

29.7.14 21:18

 

Dovolím si oponovat, že střevíčky nebudou vidět a že je nebude ukazovat. Nevěsty se velice rády nechávají fotit právě se střevíčky. Vznikají fotografie prstýnků naaranžovaných na střevíčkách, fotografie obouvání do střevíčků, fotografie při vystupování z vozu, … A pokud půjde k oltáři z nebo do schodů, tak vidět budou. A barevné jsou vtipný detail (a navíc jsou unositelné i po svatbě) Takže pokud se vám chce shánět boty v barvě svatby, směle do toho!
Též si nemyslím, že bylo nutné mít decentní šperky kvůli šatům - tohle je vyretušovaná fotka, na které jsou detaily velice zvýrazněné. V reálu si té krajky chlapi ani nevšimnou :-D Ale střídmý účes a střídmé doplňky bych tak jako tak volila - na svatbu se to prostě hodí a více je někdy (téměř vždy ;-) ) méně.

angee.l: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Coballtino +1095/-417

27.7.14 17:44

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek