společenské šaty pro těhotnou

Vložit odpověď
MaryJ

10.5.12 22:29

Pěkný den všem,

v září půjdu na svatbu jako host a řeším, co obléct - budu v 7. měsíci. Do šití si netroufám (tak zahnout kalhoty, opravit zip to jo, ale šaty?), na krejčovou asi nemám peníze, máte tipy, kde by se daly pořídít pěkné, jednoduché společenské šaty pro těhotné?

Díky moc,

MaryJ.

Najdete v encyklopedii: Šaty pro těhotné nevěsty

 

S tím bych si nelámala hlavu. Pokud nejsi opravdu hodně tlustá, tak seženeš i v normálním kameném obchodě, jen ve větší velikosti. Já jsem si nedávno koupila šaty v H&M, byly ve slevě, za 10Euro. Je to teda velikost 44, menší mi nebyly přes prsa, ale jsem nadmíru spokojená. Střih je takový, že pod prsy je to volný ačková sukně, barvy měli oranžové a myslim černé. Já jsem si koupila na jaro/léto ty oranžové. Jsem nyní v polovině 7.měsíce, zatím jsem teda nepřibrala moc kilo a když budu ještě přibírat, tak snad jen v břiše. Před těhu jsem měla velikost 38-40.
Takže doporučuji obejít obchody-kamenné, které jsou normálně v ČR dostupné a sama uvidíš, že je i docela velký výběr.

shirla +16641/-8278

11.5.12 23:53

 

Tady by se snad dalo vybrat: http://clothing.boden.co.uk/search?… Jsou zde mateřské šaty od zhruba 50 liber do 100+ liber. Obchod jsem vyzkoušela a kvalita odpovídá popisu.

Bugatti +50744/-5476

11.5.12 00:07

 

A rozhodně obejděte secondhandy, tam se najde překvapivě dost hezkých společenských šatů pro těhotné, kromě toho, pokud jsou to šaty pro jednu příležitost, tak asi nemá cenu utrácet za nové.

Sapechova +255/-89

17.5.12 07:12

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek